Örgü Mutfak Önlükleri Hanımlar Bunlara Bayılacaksınız

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Örgü Mutfak Önlükleri Hanımlar Bunlara Bayılacaksınız
Örgü mutfak önlükleri, en güzel mutfak önlükleri konumuzu inceliyorsunuz. Eskilerde sadece bir ihtiyaç için örülen örgüler artık zamanla yerini aksesuar gibi yönlere doğru çektiğini görüyoruz. Daha modern eskilerden çok ama çok farklı her alana giren örgüleri farklı amaçlar için yapıldığını görebiliyoruz. Özellikle mutfakların kullanım hakkını elinde bulunduran hanımlar eğer örgü işlerden anlıyorsa mutfağınız için de hoş örgüler örebilirsiniz. Mutfak için neler var derseniz? Nihaleler, tutacaklar, mutfak perdelerinden tutun da mutfak önlüklerine kadar örnekler mevcut. Meleklerim ilerleyen zamanlarda mutfak için aksesuar olarak dekorasyon gereci olarak kullanabileceğiniz örgü modellerini de melekler mekanı sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Tabii şimdi sizlere ilk olarak konu başlığımızda da gördüğünüz üzere örgüden mutfak önlüklerini paylaşmak istiyorum. Dilerseniz ilk örneğimizi inceleyelim.

delikli tığ işinden pembe mutfak onlugu.jpg

Mutfakta hanımların en çok ihtiyaç duydukları mutfak önlüğünü kendi ellerinizle örmeye ne dersiniz? Mutfağınızın dekorasyonuna uygun renklerde önüne isminizi ya da dilediğiniz bir motifi işleyerek kendinize özgü çok hoş önlükler örebilirsiniz.

el orgusunden askili mutfak onlugu.jpg

Mutfak önlüğü aslında büyük bir ihtiyaç. Özellikle ben mutfakta yemek yaparken ya da bulaşık yıkarken üzerime bulaşık köpüğü ya da yağ sıçramasından nefret ediyorum. Siz de benim gibi düşünüyorsanız zaten mutfak önlüğü öncelik bir ihtiyaç olacaktır. Tabii görselliği de size kalmış. Size sunduğumuz modellerden de ilham alarak kendi önlüğünüzü kendiniz inşa edebilirsiniz. Ona uygun yine fırın tutacağı küçük el bezleri örerek bütünlük sağlayabilirsiniz.

motif islemeli dantel orgu mutfak onlugu modeli.jpg

Bakın yukarıdaki örnek biraz eski örneklere kaçmış gibi görünüyor ama bunu renklendirmek ve modernleştirmek sizin elinizde. Daha modern renkli bir örnek arayanlar için aşağıdaki örnek ideal diye düşünüyorum. Mutfak önlüğünüzü örerken ortasına dilediğiniz yerlerine istediğiniz desen ve motifleri oluşturabilirsiniz.

pembe kalp motifli tiğ isi orguden cok sik mutfak onlugu.jpg

rengarenk el orgusunden mutfak onlugu.jpg

Geri