gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

örgü nakış modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Harika örgü nakış modelleri. Tığ işinden yapılmış yazma ve tülbent kenarı ile havlu kenarı örneklerini bu yazımızdan bulabilirsiniz.

El işi göz nuru ÖRGÜ MODELLERİ kategorimize bakabileceğiniz gibi Örgü Galeri bölümümüzde de örgüden yapılmış tüm modellerin tamamının görsellerine ulaşmanız mümkün kızlar.

tig-oyasi-modeli-12.jpg Tig-oyasi-yemeni-kenari.jpg tig-oyasi-yemeni-kenari-modeli.jpg Tığ oyası modelleri.jpg Tığ oyası örneğimiz melekler.jpg Tığ oyası yazma örnekleri.png Tığ oyasına güzel bir örnek.jpg Tığ-oyası-yazma-modelleri-9.jpg Tığ-oyası-yazma-modelleri-17.jpg tülbent-oyaları-yeni-örnek.jpg Yeni-tig-oyasi-ornekleri.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mart 2016
örgü nakış modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

kurdele nakışı havlu kenarı kurdele nakışı havlu kenarları kurdela kenarı kurdale örnekleri
  2. makine nakışı modelleri

makine nakışı modelleri

makina nakışı mutfak takımı makina nakışı modelleri nakış modelleri makine örnekleri makine nakış
  3. kurdela nakışı modelleri

kurdela nakışı modelleri

kurdela nakışı modelleri kurdele nakışı modelleri kurdele örnekleri kurdela örnekleri çok uzun zamandır bırakmıştım kurdela nakışını ama geçen esti çıkardım kurdelayı sateni..oturdum netin başına Allahh millet neler yapıyomuş:D bende bikaç örnek buldum...
  4. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  5. Çeyizlik harika nakış modelleri

Çeyizlik harika nakış modelleri

İster kendi evinizde,istediğiniz yere yapıp kullanabilir,istersenizde çeyizlik olarak yapıp saklayabilirsiniz.Nakış hiçbir zaman o zafetini kaybetmez.İnce ince işlenir,el emeği,göz nuru dökülür.O yüzden hiçbir zaman değerini yitirmez.Bende aynı fikirdeyim diyorsanız eğer işte size birbirinden güzel harika nakış modeli örnekleri...

Sayfayı Paylaş