gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Örgü örmek

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada örgü örmek veya birisini örerken görmek, herkes için geleceği parlak bir arkadaşlığa işarettir. Rüyada örgü örmek veya birisini örerken görmek, geleceği parlak bir arkadaşlığa yorumlanır. Rüyada örgü örmek veya birisini örerken görmek, herkes için gelecegi parlak bir arkadasliga isarettir.

Örgü örmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek battaniyesi örmek istiyorum

Bebek battaniyesi örmek istiyorum

Balonlu ayıcıklı battaniyeyi örmek istiyorum. Örgüsü nasıl yapılıyor. Resmi en kolay nasıl çıkarabiliriz
  2. Başına Çorap Örmek Deyiminin Açıklaması

Başına Çorap Örmek Deyiminin Açıklaması

Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı Başına Çorap Örmek Deyimi Günlük hayatta sık sık duyduğumuz ve kullandığımız başına çorap örmek deyiminin anlamını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Başına Çorap Örmek Deyiminin Anlamı Nedir Bir kimseye, haberi olmadan, kötü duruma sokucu davranışta bulunmak, alt etmek için gizlice plan kurmak. Örnek:Onun başına bir çorap örecekler diye...
  3. Saç örmek değil, yün ile saç örmek!

Saç örmek değil, yün ile saç örmek!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Motifli Örgü Modelleri Örgü Örmek Şimdi Daha Kolay

Motifli Örgü Modelleri Örgü Örmek Şimdi Daha Kolay

Motifli Örgü Modelleri- Yazımızda motifli örgülere yer vereceğim. Şimdilerde artık özellikle battaniye örgü koltuk şalları gibi modeller motifli olarak örülmekte. Büyük parçalar bir bütün olarak örmek zor olduğundan motif motif yapıp sonrasında birleştirilerek hoş modeller yaparken aynı zamanda kolay ve pratiklik de sağlamaktadır. Aslında bu motifler sadece büyük örgülerde değil artık örneğin...
  5. Ebruli İpten Örgü Modelleri Örgü Örmek Daha Kolay

Ebruli İpten Örgü Modelleri Örgü Örmek Daha Kolay

Ebruli İpten Örgü Modelleri- Ebruli ip buna akıllı ipte diyorlar ki örgüde özellikle tercih edilen bir yün örneği. Ve özellikle de yeni başlayanların da tercih edebileceği yün tipi. Bilenleriniz mutlaka vardır ki yine de biz bilmeyenler ilk kez duyanlar için ebruli ip hakkında biraz bilgi vermek isterim. Örgülerinde model koymayı bilmeyenler ebruli ipi tercih edebilirler. Ebruli ip öyle ki...

Sayfayı Paylaş