gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Örgü Peçetelik modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Örgü Peçetelikler peçetelikler örgü peçetelikler çocukların yapabileceği örgüler
    Melişlerim bu örgü peçetelikler benim çok hoşuma gitti ama yapabilecek kadar marifetli değilim :D:D Bakın bakalım siz beğenicekmisiniz :tik:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çook güzel olmuş ablacım amaa nasıl yaplıo bunlar hanginden kaç sıra ? çooooooooooooooooooooook güzeller amaaa <3 sevdim seni MELEKLER MEKANI <3 SİTESİ

Örgü Peçetelik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel Örgü Peçetelikler

en güzel Örgü Peçetelikler

Örgü Peçetelikler
  2. örgüden yapılmış göz nuru Örgü Peçetelikler

örgüden yapılmış göz nuru Örgü Peçetelikler

Örgü Peçetelikler örgü peçetelikler çok tatlı bu peçetelikler valla ben bayıldım ama elden gelmiyor oda ayrı bir konu yapan olursa hediye olarak kabul edebilirim yani:D
  3. Sofralarınız için örgüden peçetelik modelleri

Sofralarınız için örgüden peçetelik modelleri

peçetelik modelleri Sofralarınızda,mutfağınızda bulunması gereken peçeteleriniz için örgüden peçetelikler hanımlar.Bu peçete modelleri sadece sofra ve mutfaklarınızda değil odalarınızdada rahatlıkla durabilir çünkü göze hitap edecek şekilde hoş ve güzel modeller...
  4. Peçetelik

Peçetelik

keçeden peçetelik Sofralarınzıda misafirlerinize farklı peçetelik sunmak istiyorsanız buyrun keçe'den peçetelik..
  5. Dekoratif Peçetelik Modelleri

Dekoratif Peçetelik Modelleri

peçetelik modelleri Şık bir şekilde masa hazırladınız ama peçeteleri tabakların yanına koyuyorsunuz. Ne kaaa banalsiniz :) Güzel bir peçete modeli için çoz fazla beklemenize gerek yok. Zira Mobideko.Com sizler için süper peçetelik modelleri araştırmış. PEÇETELİK MODELLERİ Diğer peçetelik modellerini görmek ve fiyat bilgisi almanın yanısıra satın almak için lütfen TIKLAYINIZ

Sayfayı Paylaş