gebe
  1. Mavi_Melek

Mavi_Melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Örgü Penguen Yapımı

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Mavi_Melek tarafından paylaşıldı.

örgü penguen yapımı penguen yapımı
    Resimde görülen pengueni yapmak için; sarı, beyaz ve siyah örgü iplerine ihtiyacınız var. Pengueninizin içini doldurmak içinse sünger kullanabilirsiniz. Adım adım penguenimizi yapmaya başlayalım:

• İlk olarak sarı ipi kullanarak pengueninizin gagasını, boynunu ve ayaklarını örün. Yapmanız gereken tek şey düz örgü ile küçük parçalar yapmak.
    • Daha sonra beyaz iple pengueninizin karın kısmını örün.
    • Bir sonraki adım siyah ipi kullanarak sırt ve baş kısmını örmek.
    • Ördüğünüz parçaları resimde görüldüğü gibi birleştirin ve dikin. İçini doldurduktan sonra alt kısnımı da kapatabilirsiniz.
    • Gözlerinin yerine iki düğme diktikten sonra örgü oyuncağınız hazır

Örgü Penguen Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Penguen

Örgü Penguen

penguen örgü penguen penguenli
  2. Çocuklar için örgü penguen

Çocuklar için örgü penguen

• İlk olarak sarı ipi kullanarak pengueninizin gagasını, boynunu ve ayaklarını örün. Yapmanız gereken tek şey düz örgü ile küçük parçalar yapmak. • Daha sonra beyaz iple pengueninizin karın kısmını örün. • Bir sonraki adım siyah ipi kullanarak sırt ve baş kısmını örmek. • Ördüğünüz parçaları resimde görüldüğü gibi birleştirin ve dikin. İçini doldurduktan sonra alt kısnımı da...
  3. örgüden kalan yününüzle çocuğunuza penguen yapın

örgüden kalan yününüzle çocuğunuza penguen yapın

ÖN : Beyaz iplikle 32 ilmek başlanır, yanlardan 1 ilmek içerden her 4 sırada bir 2 defa 1 er ilmek artışı ile 36 ilmek olur, 38 sıra örülüp yanlardan 1 ilmek içerden kesimlere başlanır. 1.ci kesimden sonra 4 sıra örüp 1 er ilmek kesilir, 4 sıra örülür…kesimler bu şekilde üst üste tekrarlanarak toplam 9 içli kesim yapıldığında yanlarda kesimler devam ederken ortada 4 ilmek yanlarından da 4...
  4. Örgü penguen modeli ve yapılışı

Örgü penguen modeli ve yapılışı

Çok şirin çocuk odalarında aksesuar olarak kullanabileceğiniz örgü penguen modelini ve yapılışını sizler için veriyorum • İlk olarak sarı ipi kullanarak pengueninizin gagasını, boynunu ve ayaklarını örün. Yapmanız gereken tek şey düz örgü ile küçük parçalar yapmak. • Daha sonra beyaz iple pengueninizin karın kısmını örün. • Bir sonraki adım siyah ipi kullanarak sırt ve baş kısmını örmek. •...
  5. Örgü Penguen yapılışı

Örgü Penguen yapılışı

Özellikle çocuk odalarında çok şirin bir aksesuar olarakta kullanabileceğiniz örgü penguen yapılışını sizlerle paylaşıyorum.Eminim ki çocuklar bu penguene bayılacaklardır.Hadi bakalım kolay gelsin onları bir an önce bu şirin penguenle sevindirip süpriz yapalım:tik: ÖN : Beyaz iplikle 32 ilmek başlanır, yanlardan 1 ilmek içerden her 4 sırada bir 2 defa 1 er ilmek artışı ile 36 ilmek olur, 38...

Sayfayı Paylaş