gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Örgü Plaj elbisesi

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

örgü plaj elbiseleri plaj elbisesi dikimi
    Gerçekten çok güzel duruyor yazın hiç böyle birşey kullanmadım ama model ve rengi bir harika bayıldım.:)

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    evet bencede harika biseyy

Örgü Plaj elbisesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil Kurdelalı Örgü Bebek Elbisesi

Yeşil Kurdelalı Örgü Bebek Elbisesi

yeşil bebek elbisesi örgü bebek elbisesi örgü bebek elbisesi modeli Minik kızlarınız için yeşil, saten kurdelalı bir bebek elbisesi modeliyle karşınızdayız melekler :) İçine yarım boğaz beyaz penye ve beyaz kalın külotlu çoraplar ve yeşil tonlarında giydireceğiniz bir ayakkabıyla kombinleyebileceğiniz bu cici elbisenin yapılışı ise şöyle; 122 ilmek başlanır 2 düz , 8 ters örgü ile devam...
  2. Beyaz Örgü Çocuk Elbisesi

Beyaz Örgü Çocuk Elbisesi

örgü çocuk elbisesi örgü bebek elbisesi kız çocuklar için örgü elbise Muazzam güzellikte el örgüsü beyaz bir elbise örneği paylaşıyoruz melekler :) Önü çiçek işlemeleriyle işlenen bu güzel elbiseyi, 1-2 yaşında ki kızlarınız için rahatlıkla örebilirsiniz. Şimdi geçelim küçük prensesinize öreceğiniz bu şık elbisenin örülüşüne.. :tik: Ölçü : 1-2 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez...
  3. 2012 Plaj Elbisesi Modelleri de paylaşır mısınız

2012 Plaj Elbisesi Modelleri de paylaşır mısınız

Kızlar hala bu yaz denize gitmedim ama nihayet önümüzde ki hafta sonu bizim deniz tatilimiz başlıyor biraz kısa bir tatil olacak ama yinede olsun. Sizden de deniz alışverişim öncesi bir kaç 2012 Plaj Elbisesi Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Plajda Şıklık İçin Kaftan Plaj Elbisesi Modası 2012

Plajda Şıklık İçin Kaftan Plaj Elbisesi Modası 2012

Kaftan Plaj Elbisesi Modası Plaj Elbiseleri 2012 Eğer şu sıralar tatile gitmek için bavul hazırlıyorsanız durun ve şimdi paylaşacağımız plaj elbiseleri 2012 modellerini bir gözden geçirin. Şıklığınızdan ödün vermeden deniz kenarında keyif sürmek istiyorsanız 2012 plaj modasını ayağınıza getiriyoruz ve kaftan plaj elbisesi modası ile sizleri başbaşa bırakıyoruz :)
  5. 2012 Plaj Elbisesi Modelleri istiyorum

2012 Plaj Elbisesi Modelleri istiyorum

Selam kızlar mümkünse bana acil tarafından 2012 Plaj Elbisesi Modelleri sunar mısınız bu hafta içine kadar bir plaj elbisesi almam lazım ama nasıl bişey alacağım konusunda kararsızım

Sayfayı Paylaş