gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgüden saç bandı sac bandı örgü modelleri örgü bandana modelleri bandana Örgüden yapılmış saç bandı ve bandana modellerinden oluşan örnekleri bu tür aksesuarlardan hoşlananlar için paylaşıyorum. [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzeller lila renkli olana bayıldım paylaşım için teşekkürler canım

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok tatlılar ya özellikle kış aylarında aynı renk buluzla falan cok hoş durur :) emeğine sağlık adminim..

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzeller yaaa ben özellikler bi iş yaparken saçlarımı bağlamazsan her yerime giriyo hahaha gerçi benim bandım var ama bu örgüler çok şık emeğine sağlık mawim

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bu tür şeyleri ananem çok yapar.
    yerim onu yaaaaaaa :):):)

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri

Örgüden yapılmış saç bandı ve bandana modellerinden oluşan örnekleri bu tür aksesuarlardan hoşlananlar için paylaşıyorum.

şimdi ben bu alttakini yapmak istiyomm mawim nasıl yapcam bana bi anlatı versen helede bende yapsam elcağızımla :D:D

7. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Bunlar cok güzel benim annemde örer böyle sac bandi emegine saglik cnm.

Örgü Saç bandı ve Bandana Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birkaç  örgü saç bandı

Birkaç örgü saç bandı

örgü bant yapımı Küçük kızlarınız için yapabileceğiniz kalan örgü iplerinizdende örebileceğiniz saç bandı modelleri süslenmeyi seven takı,toka merakı olan küçük hanımlarınız için...
  2. 2012 saç Bandana modelleri resimleri

2012 saç Bandana modelleri resimleri

Bandana modelleri 2012 Bandana Resimleri modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda bizden bandana resimleri isteyen misafirimiz ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için de yılın en yeni saç bandana 2012 modelleri çeşitlerinin resimlerinipaylaşıyoruz.
  3. 2014 Yeni ve Farklı Örgü Saç Modelleri

2014 Yeni ve Farklı Örgü Saç Modelleri

2014 örgü saç modelleri, 2014 saç örgü modelleri, 2014 saç modası Saç modasının değişmeyen trendlerinden olan saç örgü modellerini aralarında birçok ünlünün de bulunduğu bayanlar tarafından saç modeli olarak tercih edilmeye devam ediyor. Günlük saç modelinden gelinbaşı ve abiye saç modellerine kadar farklı tarz ve modellerle karşımıza çıkan örgü saç örneklerini sizler için bir araya getirdik....
  4. Saç Bandı ve Bandanayla Yapılabilecek Saç Modelleri 2014

Saç Bandı ve Bandanayla Yapılabilecek Saç Modelleri 2014

saç bandıyla yapılan modeller, bandanayla yapılan saç modelleri, evde yapılabilecek saç modelleri Sıcak yaz günlerinde ve akşamlarında, ister evdeyken ister arkadaşlarınızla dışardayken, hem sizi ferah tutacak hem de şıklık verecek modern saç modelleri denemeye ne dersiniz? Bu saç modelleri için fazlaca malzeme de gerekmiyor. Saç bandı ve bandananız olması yeterli. Bandananızı kıyafetinize...
  5. Çok Şık Örgü Bandana Modelleri

Çok Şık Örgü Bandana Modelleri

Kış ayları denince akla gelen ilk şey örgü modelleri oluyor. Malum kış ayları denince soğuklar her yaştan kişiyi etkilediği gibi ince kıyafetler ısınmanız için yeterli olmuyor. Örgü modelleri ince kıyafetlere göre sizi daha sıcak tuttuğu gibi hastalıklara karşı da bir kalkan gibi koruyacaktır. Marifetli hanımların ellerinden hiçbirşey kurtulmuyor. Örgü işinden o kadar güzel örnekler ortaya...

Sayfayı Paylaş