gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Örgü Tozluk ve Yapımı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

örgü tozluk yapılışı tozluk yapımı örgü yapımı nasıl örülür Tozluk bu yıl çok moda.Soğuk havalarda hem ısınmak hem de havalı olmak için kullanılabilir..Yapımı kolay..Daha ne olsun...:) [​IMG]

YAPILIŞI:
    Yeşil iplikle 82 ilmek başlanacak. 16 sı-ra 2 düz 2 ters lastik örülecek. Koyu yeşil iplikle düz örgüye geçerken ara ara 20 ilmek kesilip 62 ilmeğe düşülecek. 6 sıra koyu yeşil, 2 sıra bej. 6 sıra yeşil ile renkler birbirini takıp ederek 34 cm örülecek, ilmekler 2 düz 2 ters dizilirken ara ara 20 ilmek artışı yaparak 82 ilmeğe ulaşılacak. Lastik kısmı 10 sıra olduğunda ilmekler kesilerek bitirilecek.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ama çoooook havaa...

Örgü Tozluk ve Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden uzun yelek modeli ve yapımı

Örgüden uzun yelek modeli ve yapımı

yelek yakası nasıl kesilir uzun yelek modelleri örgüde ilik nasıl açılır kolu kesilir yapımı ÖN : 29 ilmeklastik örgüyle başlanır. 6 cm yaka örülür. Tek tarafı her sırada 1 arttırılarak, diğer tarafıda 6 cm lastik örerek 22cm kol için inilir. Kol oyugundan sonra, her 8 cmde 1 (3kere) tek taraf kesilir. Öbür tarafa lastik devam eder. Sonra her 8 cmde 1 ilmek (3kere) arttırılır. Bel...
  2. Poşet ve örgüden çanta yapımı

Poşet ve örgüden çanta yapımı

çöp poşetinden çanta çöp poşetinden çanta yapımı makrome yapımı cöp poşeti poşeti modelleri Sizlere çöp poşetlerinden ördüğüm çantamı paylaşmak istiyorum. 2 milyona malolan çantanın yapılışı çok kolay.Evde çok az mavi makrome ipim vardı. Çantanın tabanını o ipten yaptım. 33 zincir çekip zincirin etrafını sıkiğneler döne döne ve köşelerinden de arttırmalar yaparak tabanı yapıyoruz. 6...
  3. Örgüden tozluk yapılışı

Örgüden tozluk yapılışı

örgüden tozluk tozluk yapılışı modelleri yapılışı nasıl örülür nasıl yapılır YAPILIŞI: Yeşil iplikle 82 ilmek başlanacak. 16 sı-ra 2 düz 2 ters lastik örülecek. Koyu yeşil iplikle düz örgüye geçerken ara ara 20 ilmek kesilip 62 ilmeğe düşülecek. 6 sıra koyu yeşil, 2 sıra bej. 6 sıra yeşil ile renkler birbirini takıp ederek 34 cm örülecek, ilmekler 2 düz 2 ters dizilirken ara ara 20 ilmek...
  4. Tozluklar

Tozluklar

tozluk kürklü tozluk kürk en güzel tozluklar Ben sevemedim bunları nedense :)
  5. Çok şık örgüden tozluk modelleri

Çok şık örgüden tozluk modelleri

Son yılların trendlerinden biri olan örgü tozluk modelleri şıklığın yanında bacaklarınızı olumsuz soğuklardan da koruyor.Hem zarif hemde ilgi, çekici olan bu modellerle farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.Örgüden tozluklar kısa ve uzun olmak üzer iki farklı tasarıma sahip. Boyutlarını siz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Danteller, kurdeleler, ponponlar, püsküller, düğmeler ve yine ipten...

Sayfayı Paylaş