gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Örgü Tunik

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Örgü Tunik modası ile ilgili her zaman yeni şeyler çıkmıyor, değişen örgü teknikleri ile bir kaç değişik model denense de, modası hiç geçmeyecek harika örgü tunik modellerini sizlere sunmak istiorum. Bu arada arkadaşlarım sizlere örgü bölümüne eklediğim en son konulardan bir kolaj, bir kaç seçme konu linkini de hemen aşağıdan vermek istiyorum. Sizler için ekleyeceğim örgü tunik modasına ait olan görsellerin küçük olanlarına ya da hangisine tıklarsanız tıklayın görsel galeriye yönlendirileceksiniz. Herkese keyifli ve sıcacık günler diliyorum.

Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler Örgü Tunik Modelleri - El işlemesi tunikler
    Örgü Çanta Modelleri hepsi şık hepsi güzel
    SadmiN tarafından
    Örgüden yapılmış olan örgü çanta modelleri arayanlar için harika resimler topladım arkadaşlarım. Hanımlar ve özellikle küçük çocuklar için yapılmış olanlarıda var. Buradaki çantalar el işi göz...
    Nako Örgü Şal Modelleri
    SadmiN tarafından
    Nako işi ile yapılmış harika örgü şal modelleri sizleri hem şık gösterecek hemde soğuk havalardan koruyacak kızlar.
    Örgü işi kız bebek battaniye modelleri
    SadmiN tarafından
    Özellikle kız bebekleri için çiçekli olarak oluşturulmuş ve işlenmiş harika bebek battaniyesi modellerini galeri olarak sizlere veriyorum.
    Örgü işi kız bebek battaniye modelleri
    SadmiN tarafından
    Özellikle kız bebekleri için çiçekli olarak oluşturulmuş ve işlenmiş harika bebek battaniyesi modellerini galeri olarak sizlere veriyorum.
    Bebek örgü Yelek modelleri
    SadmiN tarafından
    Bebekler için değişik kişiler tarafından yapılmış her rengi bulunan basit ama şık duran örgüden yapılmış bebek yelek modellerini bu görsel galeriden sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlarım.
    Derya Baykal Bebek Patik Modelleri
    SadmiN tarafından
    Derya Baykal imzası taşıyan ve kapatılan KanalTürk'te kadın programı yapan sevgili Derya'nın misafirleri tarafından işlenmiş el işi göz nuru harika bebek patiği örneklerini bu galerimizden...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Mart 2016
Örgü Tunik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Yeşil Tunik

Örgü Yeşil Tunik

yazlık örgü tunik modelleri yeşil tunik örgü
  2. Örgüden hoş bir tunik modeli

Örgüden hoş bir tunik modeli

çocuk tunik modelleri kız cocuk tunik modelleri çocuk tunikleri kız çocukları için yün anlatımlı saç örgülü hırka modeli yapılışı: 400 gr beyaz yün 6 numara şiş ARKA: 54ilmek başlayın,3 düz 2 ters 7 cm lik lastik örün sonra ki sıralarda 15 ters,burgu için 4düz ve ,3ters,saç örgüsü için10 düz,3ters,burgu için4 düz ve 15 ters örün burguları 2 sırada bir ,saç örgülerini10 sırada bir döndürün...
  3. Çok şık örgü tunik modeli

Çok şık örgü tunik modeli

örgü tunik modelleri örgü tunik modelleri yapılışı ve yapılışları ve yapılışları resimli Arkadaşlar nasıl yapıldığını bulamadım ama bu modeli sizlerle paylaşmak istedim çünkü şahsen benim müthiş hoşuma gitti bu tunek modeli.Eğer kendinize güveniyor yada bir başkasının örgü tekniğine güveniyorsanız belkide resimlerdende modeli çıkarabilir özel bir gecede bile rahatlıkla giyebileceğiniz bu örgü...
  4. 2014 Örgü Tunik Modası

2014 Örgü Tunik Modası

2014 tunik modelleri, örgü tunik modelleri, örgü tunikler Biz bayanların bir nevi kıyafet konusun da kurtarıcı olan tunikler, kış ayların da farklı örgü modelleri ile elbise dolaplarının vazgeçilmez parçası haline geliyor. Son yıllar da özellikle tayt ve pantolon üstlerin de çok şık duran tunikler hamarat hanımların elinden farklı tasarım ve renklerle daha cazip bir hale dönüşüyor. Örgü...

Sayfayı Paylaş