gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Örgü UGG 2010

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

örgü ugg modelleri Ugg botlarından inanın nefret ediyorum.Heryerde kaşrıma çıkıyor.En son normal bir markette seppette satılıyordu:DAma yeni çıkan örgü ugglere bayıldım.harika ötesi botlar.Bu botları soğuk ama yağışsız günlerde giyin:)Buyrunuzz..

Renkler örgü modelleri harikaaa!!!!!

UGG hep bu tarz botlar yapsın:DBende her kış alırım:D

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bunlardan almayı istiyodum ama olmadı yavv:(

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

renk çok süpeeeer...tabi botlarda

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

Örgü UGG 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Örgü Saç Modelleri

2010 Örgü Saç Modelleri

örgülü saç modelleri okul saç modelleri 2010 okula giderken yapılabilecek örgü 2010 örgü Örgü saçı ben çok severim çok kullanışlıdır benim için...Günlük hayatınızda işe okula giderken veya özel bir günde abiye kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz örgü saçları... 2010 yılındada örgü saç modelleri son birkaç yıldır olduğu gibi yine gözde olacak...2010 yılına girmeden örgü saç...
  2. 2010 ugg kışlık bot modelleri

2010 ugg kışlık bot modelleri

kışlık bot modelleri 2010 kışlık bot modelleri botlar erkek Malum önümüz kış...havalar soğumaya başladı bile..yazlık ayakkabıların raflardaki yerlerını kışlık botlar almaya başladılar...hem rahatlık hemde şıklık arayan herkese işte ugg 2010 bot modelleri...
  3. 2010 UGG  kataloğu

2010 UGG kataloğu

ugg'nin pariste estirdiği moda rüzgarlar...hepsi birbirinden güzel yeni elbiseler....
  4. 2010 UGG Terlik Modelleri

2010 UGG Terlik Modelleri

yazlık sandalet modelleri ugg terlik modelleri ugg terlik çin UGG çizmeler kış aylarında ortalığı kasıp kavurmuştu 2010 yazı için hazırladığı terlik ve sandalet modelleri ile de yaz mevsiminde ortalığı kasıp kavurmaya devam edecek gibi görünüyor... Oldukça rahat ve kullanışlı görünen 2010 UGG terlik modellerini beğeninize sunuyorum melekler :tik:
  5. 2010 örgü çanta modelleri

2010 örgü çanta modelleri

örgü çanta modelleri anlatımlı 2010 örgü çanta modelleri 2010 örme Şimdiye kadar örgü çanta kullanmadım ama bu modeller gerçekten çok hoşuma gitti valla becerikli biri olsam alacam elime malzemeyi örecem ama nerdeee:DKıyafetlerinizle oldukça uyum sağlayacağını düşündüğüm birbirinden hoş renk ve modellerde örgü çantaları sizlerle paylaşıyorum hanımlar şimdiden sizlere kolay gelsin=)

Sayfayı Paylaş