gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

örgüde göz kaçtığında yapılması gereken resimli anlatım

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Göz Kaçtığında Ne Yapıyoruz? (Resimli) [​IMG]

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: örgüde göz kaçtığında yapılması gereken resimli anlatım
    teşekkür ederim cnm

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: örgüde göz kaçtığında yapılması gereken resimli anlatım

saol canım

örgüde göz kaçtığında yapılması gereken resimli anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım)

3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Buğulu Göz Makyajı Resimli Anlatım

Buğulu Göz Makyajı Resimli Anlatım

buğulu göz makyajı siyah buğulu göz makyajı video siyah video rengi 2009 makyaj trendlerine bir yenisi daha eklendi:Seksi ve buğulu gözler.Son yıllarda ön planda olan buğulu göz makyajı bu sezonda da kullanılmaya devam edecek.Bu konudan 2009 makyaj trendlerinde de bahsetmiştim. Londra’da gerçekleşmekte olan Moda Haftası’nda mankenlerin makyajlarında siyah göz kalemi ve eye-linerlarla buğulu...
  3. Pirinç örgü yapımı resimli anlatım

Pirinç örgü yapımı resimli anlatım

pirinç örgü anlatımı örgü pirinç yapımı örneği yapımı 1-İpliğin yönü kendimize doğru, 1 ilmek ters alınır, 2 2-Ters ilmek örülür… 3-İpliğin yönü arkaya çevrilir. 4-1 ilmek düz örülür, 5 5-Sonraki sıralarda düzün üstüne ters, tersin üstüne düz örülerek devam edilir. Örneğin bitmiş hali.
  4. Örgü at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Örgü at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Bu konu; örgü at kuyruğu yapımı hakkında bilgi vermektedir. Geçtiğimiz sezonda yıldızı parlayan at kuyruğu saç modellerine farklı bir modelle katkıda bulunuyoruz. Özellikle günlük yaşamda şıklığına önem veren kadınların saçlarını farklı tarzda toplayarak daha bir güzel görünebileceklerini gösteren bu saç modelinin yapımı oldukça kolay. Resimlerle anlatılan at kuyruğu modelini işe giderken...
  5. Şahane örgü topuz yapımları (resimli anlatım)

Şahane örgü topuz yapımları (resimli anlatım)

Bu konu; örgü topuz yapımı hakkında bilgi vermektedir. İş toplantılarında daha ciddi bir kadın, akşam yemeklerinde şık bir kadın yada kız isteme merasiminde hanım hanımcık bir kadın olmak için bu modellerden birini deneyebilrsiniz :tik: Tek yapmanız gereken saçlarınızı güzelce taradıktan sonra yukardan örmeğe başlamak olacak. İsterseniz balık sırtı örgü onu yapamam derseniz düz örgüyle...

Sayfayı Paylaş