gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Örgüde kaçan ilmeği kurtarmak (Resimli)

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Örgüde kaçan ilmeği kurtarmak (Resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır?

Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır?

Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır? Şişle yaptığımız örgülerimizde ilmek kaçırıyorsak sakın üzülmeyin ve örgümüzü de sakın söküp bozmayın. Aşağıdaki resimler sizlere şişle örgülerinizde ilmek kurtarma konusunda yardımcı olacaktır..
  2. İlmek Nasıl Eksiltilir &Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır

İlmek Nasıl Eksiltilir &Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır

Tersten ilmek eksiltme tekniği Şişle ilmek eksiltme tekniğini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımımızdan yararlanabilirsiniz..Bu teknikte 2 ilmeği birden şişi üstten batarak tek seferde örüyoruz.. Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır Şişle yaptığımız örgülerimizde ilmek kaçırıyorsak sakın üzülmeyin ve örgümüzü de sakın söküp bozmayın. Aşağıdaki resimler sizlere şişle...
  3. Resimli Örgü Teknikleri

Resimli Örgü Teknikleri

Resimli Örgü Teknikleri hakkında da bilgi ve detaylı anlatımlı bir konu istiyorum sizden kızlar.
  4. Android Cep Telefonundan silinen resimleri kurtarmak

Android Cep Telefonundan silinen resimleri kurtarmak

Eğer yanlışlıkla Android sistemli telefon veya Tabletinizden sevdiğiniz fotoğraflarımı sildiniz ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz. Hemen paniklemeyin bu yazıyı dikkatli okudunuz da silinen fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz. Windows işletim sistemlerinde sildiğiniz dosyaları geri dönüşüm kutusundan rahatlıkla geriye yükleyebilirsiniz. Ama android işletim sisteminde bu durum biraz farklıdır....

Sayfayı Paylaş