gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

örgüde omuz dikişlerini dikerek kapatma (Resimli)

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]
    Omuz dikişleri kapatılırken
    ilmekler karşılıklı getirilmeli ve ilmek şeklinde işlenerek
    aşağıdaki gibi dikilmelidir.
    Ya da aşağıdaki resimlerde
    de görebileceğiniz gibi,her iki taraf beraber örülerek
    kapatılabilir...

[FONT=Tahoma, sans-serif][FONT=Tahoma, sans-serif][​IMG][/FONT][/FONT][FONT=Tahoma, sans-serif]​

[FONT=Tahoma, sans-serif][FONT=Tahoma, sans-serif]BAŞKA BIR ANLATIMLA:[/FONT]

[/FONT][/FONT]

örgüde omuz dikişlerini dikerek kapatma (Resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Omuz

Omuz

Dosta, ortağa, hizmetçiye, rızka ve hayra; kişinin kendi yerine geçen, onun adına iş gören kimseye; uzak bir mesafeye yolculuk yapmaya, Omuz kişinin vakarına, temkinli ve tedbirli oluşuna ve iş ve dünyalığındaki güzelliğe, Omuz, insanın yüklendiği sorumlluluklara; Omuzda görülen her türlü iyi hal, yukarıda zikderilen şeylerdeki iyi duruma, aksi ise, bunlarda vaki olan olumsuzluklara; Bir...
  2. Dikiş

Dikiş

Rüyada dikiş dikmek ya da diken başka birini görmek, üzüntülerin ve ağır sorumlulukların işaretidir. Gayret ve çalışmadır. Kişinin yaptıklarının karşılığını alacağına işaret eder.Dikiş rüyaları insanın dünyadaki gayretlerini, çalışmalarını açıklarlar. Temiz bir kumaş, giysi vb diktiğini gören insan gerçekten hayırlı işler yapmış demektir ve bunların karşılığını görecektir. Fakat diktiği şey...
  3. mantarlı örgü dikiş kutusu  harikaaa

mantarlı örgü dikiş kutusu harikaaa

rüyada dikiş kutusu görmek
  4. Resimli Örgü Teknikleri

Resimli Örgü Teknikleri

Resimli Örgü Teknikleri hakkında da bilgi ve detaylı anlatımlı bir konu istiyorum sizden kızlar.
  5. Resimli örgü tarifleri

Resimli örgü tarifleri

Kıızlar selamlar ben resimli örgü tarifleri arıyorum. Kaynanam bişey yapamıyorsun diyor bana en azından bu yaz bunları öğrenmeli ve kışında güzel örgüler ortaya çıkartmalıyım. Birşeyler yapıp kendimi ispat etmeliyim. Lütfen bana resimli örgü tariflerinizin linkini ve nasıl yapıldığını gösterir yada öğretir misiniz çok teşekkür ediyorum sizlere sağolun.

Sayfayı Paylaş