gebe
  1. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48

örgüden çiçekler

Konu, 'Çöplük' kısmında hüzün meleği 26 tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Cok ince is bunlar yaaa. ama guzeller:D

örgüden çiçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden Çiçek Motifleri

Örgüden Çiçek Motifleri

cicek motifleri Soğuk kış günleri artık kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde eğer örgü işlerine başladıysanız yaptığınız örgülere bu motifler çok hoş duracaktır
  2. örgü çiçek motifleri

örgü çiçek motifleri

örgü çiçek nasıl yapılır örgü çiçek motifleri cicek motifleri motifi nasıl yapılır Renk renk örgü çiçek motifleriyle yaratıcılığınızı kullanıp istediğiniz örgü modellerine bu güzel motifleri ekleyebilir modellerinizde çok farklı görünüşler elde edebilirsiniz yani tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış hanımlar:tik:
  3. Örgüden dekoratif çiçekler

Örgüden dekoratif çiçekler

Örgü çiçekler Örgüden çiçek modelleri Çiçekleri çok seviyorum. Onlar hep dipdiri kalsınlar istiyorum. Bir yaprağı çürüsün, bir çiçeği düşsün çok üzülüyorum. Evimin bitki yetiştirmek için en uygun köşesi mutfak olduğundan çiçeklerimin hepsi orda. Salonum fazla güneş görmediğinden orda çiçek yetiştiremiyorum. O yüzden salonum için en iyi altenatif yapma çiçekler. Bizim yaratıcı kadınlarımız...
  4. Çiçek Motifli Örgü Battaniye Modelleri

Çiçek Motifli Örgü Battaniye Modelleri

Örgü modellerin de sıklıkla kullanılan çiçek motifleri genellikle kız bebek, çocuk ve bayan örgü modellerin de tercih ediliyor. bunun yanın da dekoratif ev dekorasyon ürünlerinde de uygulayabileceğiniz çiçekli örgü modellerinden sizlere bu yazım da oldukça kullanışlı ve renkleri ile çok güzel olan çiçek motifli örgü battaniye modellerini paylaşıyorum. Farklı örgü teknikleri ile uygulanan...

Sayfayı Paylaş