gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Örgüden çok şık patikler babetler çoraplar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Ah şu örgü yapan hanımları nasıl da kıskanıyorum.Hayallerini maharetli elleriyle tasarlıyor.Her sezon yeni örgü patik modelleriyle karşılaşıyoruz.Yaratıcılıkta sınır tanımayan hanımlar her biri diğerinden şık harika örgüden babetler,çoraplar,patikler işliyor.Bizde sezona damgasını vuran en yeni örgü patik ,babet çorap modellerini sizler için araştırdık.İşte çok şık örgüden ayaklarınızı sıcacık tutup şık göstericek tasarımlar.
    1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Sali zeynep bunu beğendi.
Örgüden çok şık patikler babetler çoraplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü uzun  patik çoraplar

Örgü uzun patik çoraplar

uzun patik modelleri uzun patik yapılışı Kış geldi melişler ve kar yağışı bile başladı ayaklarımızı sıkı tutmamız gerekir unutmayın ayaklar çok hassastır ve en ufak birşeyden bile etkilenir .O sebebten dolayı sizlere şirin mi şirin güzel mi güzel uzun çoraplar öneriyorum.. offf diyorum .. Bunlarda süslü ciciş patikler..
  2. Bebekler İçin Örgü Babet Patik Modelleri

Bebekler İçin Örgü Babet Patik Modelleri

patık modellerı örgü babet yapılışı bebek babet yapılışı patik modelleri bebek patik yapımı Kız bebeklerin minik ayaklarına özel birbirinden şirin babet patik modellerini ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum.İster hediyelik örün isterseniz kızınız yada bir yakınınız için örün.Hadi bakalım hamarat hanımlar şimdiden size kolay gelsin:) Yapılışı : Tabana ölçüsü kadar zincir çekilir....
  3. Çok Şirin Örgü Çoraplar

Çok Şirin Örgü Çoraplar

örgü çoraplar örgü çorap modelleri Çorap her mevsim bir ihtiyaç melekler :) Ama şimdi sizlerle paylaşacağımız çorap modelleri tek kelimeyle birer şaheser. Kimin aklına gelmiş bilinmez ama çoraplara birer hayvancık eklemişler ve son derece şirin çoraplar meydana gelmiş. Öyle güzeller ki insan kıyıp nasıl giyer bilemiyorum. Tabi bunları ayakkabıyla giymek pek mümkün olmasa gerek ama evde...

Sayfayı Paylaş