gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Örgüden dekoratif çiçekler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Örgü çiçekler Örgüden çiçek modelleri
    Çiçekleri çok seviyorum. Onlar hep dipdiri kalsınlar istiyorum. Bir yaprağı çürüsün, bir çiçeği düşsün çok üzülüyorum. Evimin bitki yetiştirmek için en uygun köşesi mutfak olduğundan çiçeklerimin hepsi orda. Salonum fazla güneş görmediğinden orda çiçek yetiştiremiyorum. O yüzden salonum için en iyi altenatif yapma çiçekler. Bizim yaratıcı kadınlarımız yapma çiçeklerini kendi yapmış, emek sarfedip örmüşler. Dekorasyon adına Ortaya böyle güzel örgüden yapılmış çiçekler çıkmış. Sakallı ipten çiçek yapımıda mümkün.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Mayıs 2012
  2. pembe petunya

pembe petunya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Vazodaki gülen çiçekler ne hoş!

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    anladım ben sen haamrat bir hatunsun yaparsan banada yaparsın dimi:)

4. pembe petunya

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kim ben mi? Evet yaparsam sana da yaparım.. Hatta da sı fazla . Sana yaparım. Ben nereye koycam bunları?

5. pembe petunya

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yani kendime istemem ortalıkta koyacak yer bulamam aslında. Ama yapmayı severim...

6. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Ay kız ben çok sevdim seni gönlün çok geniş senin. Sağol arkadaşım yapmış kadar oldun. Mutfak masasının üstüne, salon masasınn üstüne, oturma odasına, zigon sephaların üstüne kısacası evinde boş olan yakışacak her hangi bir köşeye dekoratif amaçlı koyabilirsin.

Örgüden dekoratif çiçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden Çiçek Motifleri

Örgüden Çiçek Motifleri

cicek motifleri Soğuk kış günleri artık kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde eğer örgü işlerine başladıysanız yaptığınız örgülere bu motifler çok hoş duracaktır
  2. örgü çiçek motifleri

örgü çiçek motifleri

örgü çiçek nasıl yapılır örgü çiçek motifleri cicek motifleri motifi nasıl yapılır Renk renk örgü çiçek motifleriyle yaratıcılığınızı kullanıp istediğiniz örgü modellerine bu güzel motifleri ekleyebilir modellerinizde çok farklı görünüşler elde edebilirsiniz yani tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış hanımlar:tik:
  3. Dekoratif objelerde örgü şıklığı

Dekoratif objelerde örgü şıklığı

Dekorasyon örnekleri Örgülü dekorasyon ürünleri Bu konumuz örgü seven meleklere gelsin. Örgü çantalar, örgü bebeklerden sonra örgü dekorasyon ürünleri evinizi süslesin meleklerim. Dekorasyonda örgü şıklığı yaratmak için illa kendinizin harıl harıl örgü örmesine gerek yok meleklerin. Bu örgülü dekorasyon objeleri ile örgü şıklığını evinize taşıyabilirsiniz. Vazdan şekerliğe, saklama kasesine...
  4. Dekoratif Örgü Kırlent Modelleri

Dekoratif Örgü Kırlent Modelleri

Günümüz de dekorasyon da önemli bir yeri olan dekoratif kırlent modelleri oturma odası, salon ve yatak odaların da sıklıkla tercih edilerek farklı renk kombinasyonlarına imza atmaya devam ediyor. Genellikle renkli kırlentlerin ağırlık da olduğu modeller, odaya farklı bir görünüm vererek dekoratif tasarımları ile bayanların yoğun ilgisini ve beğenisini kazanıyor. Marifetli hanımların...

Sayfayı Paylaş