gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

örgüden klozet takımları

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

klozet takımları örgüden klozet takımları örgüden takımı şişle takımı [​IMG]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: örgüden klozet takımları
    harika olmuş tatlım..mislim ben bunun salon halısını gördüm buyuk bir alışveriş merkezınde firma ismi vernicem...salonda orta sehbanın altına diktörtgen yapmış sakallı ipe 2 kat kalın orlon koyu kahve ipe krem sakal karıştırıp 8 no şişle haraşo yaptım..aman allahım harıka bişey çıktı ortaya bırde koltuk üstlerine mınderlerını uçlarınıda kurdelayla fıyonk yaptım super oldular..tavsiye ederim arkadaşlar at makınaya yıka vede çabuk bıtıyo.fiyatı o küçücük şeyin 400 ytl idi..

örgüden klozet takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banyonuz için örgüden çok hoş klozet takımları

Banyonuz için örgüden çok hoş klozet takımları

klozet takımları kloset takimlari kloset takimi kıloset takımı hoş klozet takımları Banyosunu kendi el emeği göz nuruyla süslemek isteyen hanımlar için çok güzel klozet takımları...
  2. Örgü Banyo Paspasları ve Klozet Takımları

Örgü Banyo Paspasları ve Klozet Takımları

banyo paspasları örgü banyo paspası paspasları örgü klozet takımları el örgüsü Ben örgüden çok anlamam hatta çok da sevmem ama meleklerim içinizde örgüyü yapmayı da örgü eşyaları kullanmayıda sevenler vardır... İşte benim marifetli becerikli meleklerim için örgü banyo paspas modelleri ve klozet takımları :tik:
  3. Örgüden yapılmış bu klozet takımları çok harika arkadaşlar

Örgüden yapılmış bu klozet takımları çok harika arkadaşlar

klozet takımları Melekler.arkadaşlar,hanımlar örgüden yapılmış bu harika klozet takımı modelleri çok güzel.Ör beni diyor resmen:) Eğer zamanınız varsa ve örgü örmeyide seviyorsanız işte sizlere harika modeller banyonuzun rengine göre bir model seçip örebilirsiniz yada genç kızlar sizde çeyizinize örüp koyabilirsiniz .Hadi bakalım maharetli hatunlara kolay gelsin :)...
  4. Örgü klozet takımları arıyorum

Örgü klozet takımları arıyorum

Örgüden yapılmış klozek takımları arıyorum. El yada makine örgüsüyle yapılmış olanları birde alacağım link varsa sevinirim Bir kaç model istiyorum.
  5. Örgüden Rengarenk Klozet Takımları İle Banyolar Daha Güzel

Örgüden Rengarenk Klozet Takımları İle Banyolar Daha Güzel

Örgüden Rengarenk Klozet Takımları- Örgü ile arası iyi olan hanımlar evlerinin tüm örgü ihtiyaçlarını gideriyor. Nette dolaştığımda neler görüyorum neler. Örgüden de klozet takımı mı olurmuş diye sorabilirsiniz ama inanın harika modeller sizi bekliyor. Hepsini sizler için yazımızda derledim. Beğendiğiniz modeli örmeyi deneyebilirsiniz siz de. Banyonuzun dekorasyonunda önemli bir rol...

Sayfayı Paylaş