gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Örgüden kolye küpe bilezik yapımı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu,örgüden bileklik,örgüden küpe yapımı hakkında bilgi vermektedir
    Birbirinden güzel örgüden takı modellerimizle tekrar merhaba meleklerim.Eminim hepinizin zevkine göre bir model vardır burda.Şahsen ben hepsini de çok beğendim .Biz hanımlar kıyafetlerimizle kombin olacak aksesurları hiç eksik etmeyiz.Mutlaka giyeceğimiz kıyafete uygun takılarla donanırız.Elimizde yeterince aksesuar olmasına rağmen hep yenilerini almak isteriz.Ama bu defa nerdeyse hiç maliyet gerektirmeyen kendi takılarımızı kendimizin yapması mümkün.Evde kalan örgü iplerini de kendinize takı yaparak değerlendire bilirsiniz.İşte birbirinden şık örgüden takı modellerimiz

Örgüden kolye küpe bilezik yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

künye yapımı SPİRAL ÖRGÜ KOLYE VE KÜPE Malzemeler: Kum boncuk Boru boncuk 0.20 mm misina Papağan Halka Küpe kancası yapılışı: KOLYE 1- misinanın ucunu düğümledikten sonra bir kum, bir boru olmak üzere 3 takım boncuk diziyoruz. 2- Sadece ilk taktığımız kum boncuktan misinanın gidiş yönüne göre tekrar misinayı geçiriyoruz 3- Misinaya 1 kum, 1 boru boncuk takıp, bir sonraki kum...
  3. renkli kolye küpe setleri

renkli kolye küpe setleri

renkli takıların enerji verdiği inancındayım:) cıvıl cıvıl rengarenk kıyafetinize uygun ...yok bana yakışmaz yok alıyorum beğenip ama takmıyorum abartılı mı duruyor acaba? diye sorular sormaktan vazfeçin kendinize bir deneyin önemli olan sizin begenmeniz degil mi bakalım begenecek misiniz?...
  4. Kolye Küpe Yüzük Modelleri

Kolye Küpe Yüzük Modelleri

kolye modelleri 2012 takı modelleri takı tasarım modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Sizde ben gibi takılara bayılıyorsanız işte tam da yerindesiniz melekler. Zaten kadın dediğinde abartıya kaçmadan takıp takıştırmalı öyle değilmi ? İster özel günlerinizde Abiye Elbiseleriniz ile ister yazlık elbiseleriniz ile de kullanabilirsiniz ve gerçeten çok hoşlar...

Sayfayı Paylaş