gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Örgüden şirin bir sandalet modeli

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Minik ayaklara, ve o miniş,tombul parmaklarına yakışacak örgüden,el emeği sandalet modeli minik melekleriniz için.İster sandalet istersenizde terlik niyetine giydirebilirsiniz anneler.Örgüden olması, ''yaz geliyor,örgü sıcak olur'' dedirtmesin.Çünkü sandalet tipi olduğu için küçük meleğinizi taş zemine bassada üşütmeyecektir.

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG]ayağa bak tombik tam yemelik

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Çok şık ve kolay bir örnekmiş... Mankenin ayağıda tam yemelik lamiyaya katılıyorum... paylaşım için teşekkürler..

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok şık yaaa bayıldım :)

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirinmiş canım benim emeğine sağlık

6. srmrhan

srmrhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya çok güzelmişşş:angel:

Örgüden şirin bir sandalet modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Fular Modeli (çok şirin)

Örgü Fular Modeli (çok şirin)

örgü fular modelleri örgü fular örneği modelleri örneği fülar Kızlar şeker bi atkı modeli ben çok beğendim çokta basit hemen örün derim bende örücem:D
  2. Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Meleklerimize çok şirin örgü modelleri

Örgü oyuncaklar örgü oyuncak modelleri örgü oyuncak örnekleri. Sevgili melekler işte çocuklarımız için çok şirin örgü oyuncak modelleri hem onların oynaması hem de el becerimizi arttırmak ve çocuklarımızın oynaması için çok güzel modeller sizi bilmem ama benim çocuk olup bunlarla oynayasım geldi
  3. Çok Şirin Örgü Oyuncak Modelleri....Meleklerimiz İçin...

Çok Şirin Örgü Oyuncak Modelleri....Meleklerimiz İçin...

Örgü Oyuncak Modelleri Örgü Oyuncaklar Bu şirinmi şirin örgüden oyuncak modellerini sizlerle paylaşmak istedim...İster hediye ister evinizde süs olarak sizler kendinize yapabilirsiniz...Günümüz barbie bebekleri ve plastik oyuncaklarının yanında örgü oyuncakların maalesef ki eski popülerliği kalmadı. Bir zamanlar annelerimizin bizler için ördüğü örgü oyuncak geleneğiniz sizlerde...
  4. Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri

Çok Şirin Örgü Kız Bebek Etek Modelleri

Bebek örgü modelleri bebekleri kış ayların da soğuktan koruduğu gibi kıyafetlerine şirin kombinler oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Kız bebeği olanlar daha iyi bilir ki bebekler daha doğdukları andan itibaren giyimlerinden aksesuarlarına kadar herşeyleri ayrı bir şirin ve süslü oluyor. Minik prensesler büyüdükçe özellikle etek ve elbise giymek için adeta inatlaşırlar. Bunu nerden mi biliyorum...
  5. Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Baykuş temalar giyimden aksesuarlara kadar her yerde kullanılıyor. bir süre önce hayatımıza girerek birçok kişinin tercihi olan baykuş desenler örgü modellerine de yansıyarak farklı örgü teknikleri ile uygulanan modeller bayanların beğenisini kazanıyor. Baykuşlu bebek battaniye modelleri, baykuşlu bere modelleri, baykuşlu kırlent ve çanta modellerinin yanısıra daha birçok değişik örgü...

Sayfayı Paylaş