gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Örgüden süper çorap modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Örgüden yapılmış, mavi sarı kırmızı ve süper güzel şekermi şeker çorap modellerini sizlere sunmak istiyorum kızlar. [​IMG] [​IMG]

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Örgüden süper çorap modelleri
    bayildim yaaa cok guzeller paylasim icin tesekkurler canim

Örgüden süper çorap modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü bere,şapka,çorap modelleri

örgü bere,şapka,çorap modelleri

örgü bere şapka modelleri örgü şapka bere modelleri ve kışın bizi ısıtacak şapka,bere,çorağ modelleri :) ben bittim süper şıklar umarım sizde beğenirsiniz melekler :):)
  2. Örgüden  beğeneceğiniz çorap modelleri

Örgüden beğeneceğiniz çorap modelleri

örgü çorap modelleri anlatımlı alıntı
  3. Birbirinden süper örgü çanta modelleri buradaaa

Birbirinden süper örgü çanta modelleri buradaaa

Kız çocuklarına büyüklere küçüklere mini minnacıklara harika örgü çanta modellerini vereceğiz kızlar ama bununla ilgili bir kaç noktaya değinmeden geçemeyeceğim. Genelde örgü çantalar suni ürünlerin haricinde orijinal ve doğal yün ve ipliklerle işlendiği için bir kere her halukarda daha naturel duracaktır. Sizler pahallı paralar ile bir çok ürün satın alabilirsiniz ama hiç birisi örgü çanta...
  4. Örgü Şapka Modelleri Süperler

Örgü Şapka Modelleri Süperler

şapka modelleri şapka örnekleri örgü modelleri Örgü şapka modeleri, örgü şapkalar, örgü modelleri 2011 örgü şapka modelleri ve yapılışı, örgü şapka örnekleri, örgü şapka yapılışı Bizler yani büyükler için bir kaç model ekleyip hemen bebekler için olanlarını ekleyeceğim arkadaşlarım. Bunların yapılışını bilen arkadaşlarımızın buradaki diğer kadın üyelere katkı sağlamak ve öğretmek adına bu...
  5. Örgüden çok şık patikler babetler çoraplar

Örgüden çok şık patikler babetler çoraplar

Ah şu örgü yapan hanımları nasıl da kıskanıyorum.Hayallerini maharetli elleriyle tasarlıyor.Her sezon yeni örgü patik modelleriyle karşılaşıyoruz.Yaratıcılıkta sınır tanımayan hanımlar her biri diğerinden şık harika örgüden babetler,çoraplar,patikler işliyor.Bizde sezona damgasını vuran en yeni örgü patik ,babet çorap modellerini sizler için araştırdık.İşte çok şık örgüden ayaklarınızı sıcacık...

Sayfayı Paylaş