gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Örgüden tozluk yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

örgüden tozluk tozluk yapılışı modelleri yapılışı nasıl örülür nasıl yapılır
    YAPILIŞI: Yeşil iplikle 82 ilmek başlanacak. 16 sı-ra 2 düz 2 ters lastik örülecek. Koyu yeşil iplikle düz örgüye geçerken ara ara 20 ilmek kesilip 62 ilmeğe düşülecek. 6 sıra koyu yeşil, 2 sıra bej. 6 sıra yeşil ile renkler birbirini takıp ederek 34 cm örülecek, ilmekler 2 düz 2 ters dizilirken ara ara 20 ilmek artışı yaparak 82 ilmeğe ulaşılacak. Lastik kısmı 10 sıra olduğunda ilmekler kesilerek bitirilecek.

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Örgüden tozluk yapılışı
    valla güzel görünüyo tarzıma yakın:D converselerlede güzel görünüyo:Demegine saglık ablacım

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çok hoş olmuş tesekkürler

4. IIIözlemIII

IIIözlemIII Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğinize sağlık çok hoş görünüyo converslerle de muhteşem durur

5. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tozluk kullanmasamda güzel valla:D

Örgüden tozluk yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü bebek patiği yapılışı

örgü bebek patiği yapılışı

bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı patik örgüleri ve yapılışları örgü patiği Arkadaşlar şimdi yukarıdaki bebek patiğini beraberce yapalım. Nako rekor ipi ile ve 3,5 numara şiş ile öreceğiz. Çok kolay bir patik eminim yapabilirsiniz, yine bol bol resim çektim ve ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Hadi kolay gelsin Önce 65 ilmek atıyoruz ve hem önden hem de arkadan haraşo...
  2. Resimlerle örgü sandalet yapılışı

Resimlerle örgü sandalet yapılışı

sandalet patik yapılışı örgü sandalet yapılışı patikler patik yapımı örnekleri Şimdi sizlerle çok şirin kız bebekler için patik sandalet modelini paylaşmak istiyorum modelimiz oldukça güzel şirin ve şık resimlerle adım adım nasıl yapılacağı açıklamalı olarak verilmiştir
  3. Örgü Tozluk ve Yapımı

Örgü Tozluk ve Yapımı

örgü tozluk yapılışı tozluk yapımı örgü yapımı nasıl örülür Tozluk bu yıl çok moda.Soğuk havalarda hem ısınmak hem de havalı olmak için kullanılabilir..Yapımı kolay..Daha ne olsun...:) YAPILIŞI: Yeşil iplikle 82 ilmek başlanacak. 16 sı-ra 2 düz 2 ters lastik örülecek. Koyu yeşil iplikle düz örgüye geçerken ara ara 20 ilmek kesilip 62 ilmeğe düşülecek. 6 sıra koyu yeşil, 2 sıra bej. 6 sıra...
  4. Tozluklar

Tozluklar

tozluk kürklü tozluk kürk en güzel tozluklar Ben sevemedim bunları nedense :)
  5. Çok şık örgüden tozluk modelleri

Çok şık örgüden tozluk modelleri

Son yılların trendlerinden biri olan örgü tozluk modelleri şıklığın yanında bacaklarınızı olumsuz soğuklardan da koruyor.Hem zarif hemde ilgi, çekici olan bu modellerle farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.Örgüden tozluklar kısa ve uzun olmak üzer iki farklı tasarıma sahip. Boyutlarını siz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Danteller, kurdeleler, ponponlar, püsküller, düğmeler ve yine ipten...

Sayfayı Paylaş