gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Örgüden Yapılmış Bayan Çanta Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Örgü modelleri günümüz de o kadar çok değişik tasarım örnekleri sergiliyor ki, bebek, çocuk, kadın v erkeklerin yanısıra örgüler dekorasyonda da önemli bir yol alarak şık örnekler ile kış aylarının vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Sizler için bu yazım da bayanların en çok sevdiği ve düşkünü olduğu aksesuarlarının başın da gelen çanta modellerinden el örgüsü örnekleri paylaşıyorum.
    Örgü çanta modelleri kış ayları için oldukça kullanışlı modellerdir. Değişik renk ve tasarımlardan oluşan örgü çanta modellerini farklı giyimleriniz ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Ayrıca örgü işlerini seviyorsanız arkadaşlarım aşağıda yer alan örgü işi konularımız dikkatinizi çekebilir incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
    konumuzda yer alan resimlerin küçük hallerine tıklayarak büyütebilir ve daha yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Örgü Çanta Modelleri hepsi şık hepsi güzel
    SadmiN tarafından
    Örgüden yapılmış olan örgü çanta modelleri arayanlar için harika resimler topladım arkadaşlarım. Hanımlar ve özellikle küçük çocuklar için yapılmış olanlarıda var. Buradaki çantalar el işi göz...

Örgü işi kız bebek battaniye modelleri
    SadmiN tarafından
    Özellikle kız bebekleri için çiçekli olarak oluşturulmuş ve işlenmiş harika bebek battaniyesi modellerini galeri olarak sizlere veriyorum.

Bebek örgü Yelek modelleri
    SadmiN tarafından
    Bebekler için değişik kişiler tarafından yapılmış her rengi bulunan basit ama şık duran örgüden yapılmış bebek yelek modellerini bu görsel galeriden sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlarım.

Derya Baykal Bebek Patik Modelleri
    SadmiN tarafından
    Derya Baykal imzası taşıyan ve kapatılan KanalTürk'te kadın programı yapan sevgili Derya'nın misafirleri tarafından işlenmiş el işi göz nuru harika bebek patiği örneklerini bu galerimizden...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Mart 2016
Örgüden Yapılmış Bayan Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motiflerle Yapılmış çanta Modeli

Motiflerle Yapılmış çanta Modeli

MOTİFLERLE YAPILMIŞ ÇANTA MODELİ
  2. Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri Bere delisiyim ben, üstekki pembe berenin hemen hemen aynisi halam ördü bana
  3. Kottan yapılmış çanta modelleri

Kottan yapılmış çanta modelleri

kottan çanta yapımı Kottan yapılmış,üzerileri pul ve boncukla emek verilerek işlenmiş çanta modelleri,siz çanta severlerin beğenilerinize sunuyorum hanımlar.
  4. 2015 Örgü bayan çanta modelleri

2015 Örgü bayan çanta modelleri

örgü bayan çantaları,örgü bayan çanta modelleri,örgü bayan çanta modelleri 2015,2015 en şık örgü bayan çanta modelleri Örgünün şıklığını, zarifliğini, kullanım rahatlığını ve rengini bütün özellikleri ile bir arada bir çanta da göstermek isteyen bayanlar için hazırlanan yeni sezonun en canlı ve en güzel modelleri ile hazırlanan örgü çanta modellerimiz şıklığına ve uyumuna özen gösteren modayı...

Sayfayı Paylaş