gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Örgüden yapılmış çok hoş modelli battaniyeler

Konu, 'Battaniye Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

sakallı ipten battaniye modelleri sakallı ipten bebek battaniye modelleri örnekleri Sizler için birkaç güzel battaniye modeli arkadaşlar büyük örün size küçük örün ufak yaramazlarına olsun:)

Örgüden yapılmış çok hoş modelli battaniyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz için örgüden yapılmış hoş tasarımlar

Eviniz için örgüden yapılmış hoş tasarımlar

Her kadın küçük detaylarla evini güzelleştirmek ister işte sizler için örgüden yapılmış el emeği göz nuru tasarımlar arkadaşlarım...
  2. Örgüden yapılmış hoş keyifli tasarımlar

Örgüden yapılmış hoş keyifli tasarımlar

Melek arkadaşlarım bu örgüden keyifli tasarımlar sizler için çok hoş görünüyorlar dimi maharetli ellerden sizlere sunuyorum ellerine sağlık... süpürgeye ve çöp kovasına dikkat ettinizmi arkadaşlar çöp kovasının üstüne noel baba şapkası yapmışlar:D
  3. Bunların hepsi fistodan yapılmış ve çok hoşlar

Bunların hepsi fistodan yapılmış ve çok hoşlar

Şu fisto nelere kadirmiş arkadaşlar:D Hele şu fistodan yapılanları görünce gerçekten şaşkınlığımı gizleyemiyorum Benim bildiğim fistoyu genelde bebe kıyafetlerinde yada çeyizlik türü eşyalarda kullanırlardı ama sınır tanımayan modacılar fistoyu çok farklı yerlerde tasarlayıp bizlere sunmuşlar ama iyiki sunmuşlar bazı modellere bayıldım gerçekten çok hoş görünüyorlar :)
  4. Örgüden telefon kılıfları çok hoşlar

Örgüden telefon kılıfları çok hoşlar

Bu örgü telefon kılıflarıyla hem telefonlarınız için çok hoş bir kılıf olacak hemde telefonlarınızı herhangi bir darbeye çizilmeye karşı koruma altına almış olacaksınız onlarında korunmaya ihtiyacı var :D

Sayfayı Paylaş