gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Örgülü En Güzel Gelin Başı Modelleri 2013

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; örgülü gelin başı modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, gelinliğinizi giyip, sevdiğiniz adamın elinden tuttuğunuz gün dünyanın en güzel bayanı olmak istersiniz. Bu özel ve güzel gününüzde giymek için aylar öncesinden en güzel gelinliği seçer, en özel hazırlıkları yaparsınız. Tabi hazırlıkların en önemlilerinden biri de gelin başı modelidir. Gelinliğinize ve yüzünüze gidebilecek en zarif ve şık modellerden birisi de örgülü gelin başı modellerinden biri olabilir. Genelde topuz yapılan ya da maşa yapılan gelin başlarının aksine siz bir de galerimizde ki örgülü modellere göz atın ..

Örgülü En Güzel Gelin Başı Modelleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel gelin başı (topuzlar)

En güzel gelin başı (topuzlar)

2009 gelin topuzları gelin topuzları 2009 saç topuzlari
  2. En güzel modelleriyle gelin taçları..

En güzel modelleriyle gelin taçları..

melek taçları dünyanın en güzel taçları dünyanın en güzel taçı Hangi genç kız istemezki düğününde, en güzel gününde herkez gibi herseyin en güzelini ve en uygun olanini secmek bütün herşeyille dünyanın en güzel gelini olmak:) düğün gününüzde en önemli işlerden biride saçlarımız, gelinliğime göre sacımı nasıl yaptırabilirim nasıl taç taksam iyi olur diye düşünüyorsanız bu taçlar umarım size...
  3. 2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

Bu konu; 2013 gelin tokaları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerim yeni model bu gelin tokalarını ben çok beğendim. Nikah tazelersem kesinlikle aklımda olan bu tokalardan birini saçlarımda görmek isterim :D:D Gelinlerin stresini alacak olan bu tokalar saçlarınızı kesinlikle beğenmenizi sağlayacak. Dikkatimi çeken bir diğer konu ise tokaların tac şeklinde olup kullanımınında...
  4. 2013 Tesettürlü gelin başı modelleri

2013 Tesettürlü gelin başı modelleri

Bu konu; tesettürlü gelin başı modelleri hakkında bilgi vermektedir. Düğününüzde seçimleriniz sizin yüzünüzü güldürsün istiyorsanız hazırlıklarınız için önceden güzel bir plan yapmanız akıllıca olur. Yüzünüze uygun taşlı yada sade gelin başı modelleri de bu planlarınız arasında ilk sıralarda yerini almalı. Tesettürlü meleklerimizin düğünlerinde diledikleri gibi güzel pozlar verebilmeleri için...
  5. En beğenilen gelin saçı modelleri

En beğenilen gelin saçı modelleri

Evlilik tarihi belli olur olmaz özellikle gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Keyifli ama yorucu bu araştırmalar için de bulunan gelin saçı modelleri, birçok gelin adayı için zor bir karardır. Bana göre şimdi ki gelin adayları daha şanslı diyebilirim. Birçok gelin adayı düğünden önce kuaför de prova yaparak son gün kötü bir süpriz yaşamak istemiyorlar. Prova günün de gelinlik...

Sayfayı Paylaş