gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ÖrgÜye BaŞlama Teknİklerİ..

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü başlama teknikleri örgü başlama video örgüye video ilmek

İLMEK ATMAK

İlmik atmak için yaklaşık 30'dan başlayabilirsiniz ya da arzu ettiğiniz büyüklükte yapacağınız sayıda atabilirsiniz. İlmik yapmak için biraz uzun bıraktığınız ipi sol başparmağınıza dolayın, sağ elinizle tuttuğunuz şişi başparğınıza sarılı olan ipin içinden geçirip sonrada diğer boşta kalan ipi şişe alarak başparmağınıza sarılı ipin içinden geçirin(soldan sağa)ve gevşek olan ilmeğı ipi çekerek sıkın. Gereken ilmik sayısı kadar işlemi tekrarlayın

DÜZ ÖRGÜ

Düz sıra yapmak işin en kolay yöntemidir. Bir sırayı şekilde görüldüğü gibi aynı yöne doğru örüyorsunuz.

LASTİK

Bir kaç küçük formül ile ortaya çeşitli örnekler çıkarmak mümkün. İki ilmek düz örgü iki ilmek tersi yönünde uyguladığınız zaman yandaki örneğin ortaya çıktığının göreceksiniz.

AZALTMAK

İlmekleri ikişerli olarak şişe alıyoruz kesmek istediğimiz alana kadar düz örgü örer gibi devam ediyoruz. Ve azaltmak istediğimiz sayıya geldikten sonra yine tek ilmek alarak örmeye devam edebilirsiniz.

ARTTIRMAK

Örgüde düzgün bir şekilde ilmik arttırmak için, sağ elinizde sarılı olan yünü sağ tarafta bulunan şişe bir kez dolayarak sol taraftan ters alınan ilmek alınır.

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ÖrgÜye BaŞlama Teknİklerİ..

hayatımda hiç örgü işlemedim yapmasınıda bilmiyorum bayanların elinde gördüğümde çok hoşuma gidiyor.bir gün senin bu anlatımına göre yapmaya çalışacam ip alıp deniyim bakalım yapabilecekmiyim emeğine sağlık ecem

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ÖrgÜye BaŞlama Teknİklerİ..

bendeeee:D:D:D

ÖrgÜye BaŞlama Teknİklerİ.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖrgÜye BaŞlama Teknİklerİ

ÖrgÜye BaŞlama Teknİklerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. resmli anlatımlı örgü tekniği

resmli anlatımlı örgü tekniği

anlatımlı örgü anlatımlı örgü teknikleri çeşitleri teknikleri çeşitleri
  3. Çizimli Makrome Örgü Tekniği

Çizimli Makrome Örgü Tekniği

makrome teknikleri makrome örgü teknikleri örgü çeşitleri çeşitleri
  4. Örgü Teknikleri...

Örgü Teknikleri...

ÖRGÜYE BAŞLAMA TEKNİKLERİ İLMEK ATMAK İlmik atmak için yaklaşık 30'dan başlayabilirsiniz ya da arzu ettiğiniz büyüklükte yapacağınız sayıda atabilirsiniz. İlmik yapmak için biraz uzun bıraktığınız ipi sol başparmağınıza dolayın, sağ elinizle tuttuğunuz şişi başparğınıza sarılı olan ipin içinden geçirip sonrada diğer boşta kalan ipi şişe alarak başparmağınıza sarılı ipin içinden...
  5. Resinli Birkaç Örgü Tekniği

Resinli Birkaç Örgü Tekniği

Resimli Örgü Teknikleri Resimli Örgü Teknikler Resimli El Örgüsü Teknikleri Örgü örmek insanı dinlendirdiği gibi , birşeyler üretmenize ve bunları kullanmanıza da katkıda bulunur melekler :) Bu güzel hobiyle ilgilenen meleklerimize ve sayın misafirlerimize birkaç örgü tekniğini resimlerle göstermek istedik :)

Sayfayı Paylaş