gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Örgüyle Doğal dalgalar yapalım

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

saçlara doğal dalga
    Doğal ve hoş dalgalar elde etmek çok ama çok kolay meleklerim.Önce saçlarınızı tutamlara ayırıp örün,daha sonra saçınıza(düzleştirici olabilir) ısı uygulayarak örgünün oluşturduğu dalgaları sabitleyin... İşte bukadar melişlerim :tik:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet kıvırcık oluyor bu şekildede kıvırcık isteyenler yapsın:)

3. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay çok güzel olacak gibi görünüyor hatta daha sık dalga istiyorsak 4'e bölüp yapalım

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol cnm:)

6. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım örgü çok güzel yapıyor saçları ben denedim ve onaylıyorum, özellikle yaş saçı ördüğünüzde çok daha güzel oluyor

Örgüyle Doğal dalgalar yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dalgalar

Dalgalar

Rüyada dalgalar görmek ev hayatınızda tutumlu olabileceğinizin işaretidir. Rüyada dalgalar görmek ev hayatinizda tutumlu olabileceginizin isaretidir.
  2. Dalga

Dalga

Küçük ve ahenkli dalgalar sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürülen dünya işlerine ve kalp huzuruna, Hırçın ve kaba dalgalar azabı gerektirecek işlere ve şiddete delalet eder.Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir. Dalgalarla boğuşan bir insan, çok önemli bir fırsatı...
  3. CD ile Örgü Çanta Yapalım Süperrrrrr

CD ile Örgü Çanta Yapalım Süperrrrrr

cd çanta modelleri cd ile yapılan çanta ile yapılan çantalar sididen yapımı tasarımlar
  4. 2012 Doğal SAc Örgü Modası

2012 Doğal SAc Örgü Modası

2012 saç modası nelerdir 2012 örgü saç modelleri örgü modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun Artık dağınık topuz modellerinden sıkıldım ben daha farklı bir model istiyorum mu diyorsunuz :D:D ee sizde haklısınız tabiiki :D:D şimdilerde Holywood yıldızlarının son yarattığı trend doğal saç örgüsü. Şık gece kıyafetleriyle,sokak gezintilerinde çekinmeden kullandıkları doğal görünümlü örgülü...
  5. Saç Maşası İle Doğal İri Dalga Nasıl Yapılır ?

Saç Maşası İle Doğal İri Dalga Nasıl Yapılır ?

maşa ile dalga yapma maşa ile dalgalı saç nasıl yapılır maşa ile iri dalga maşa ile iri dalga nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç güzelliği bize hava veren, yaptığımız saç modelleri ile şıklığımıza şıklık takan çok önemli bir unsur melekler :) Özellikle birkaç senedir saç trendleri arasında yer alan doğallık, tüm dünyada devam ediyor. Saçlar daha özgür, doğal kıvrımlarla...

Sayfayı Paylaş