gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Orhan Gencabay Eşi Sevim Emre'yle Kavga Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Orhan Gencabay Eşi Sevim Emre'yle Kavga Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, her perşembe akşamı yayınlanan Popstar yarışmasının bu haftaki bölümünde kıyamet koptu. Canlı yayın öncesi Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre kavga etti. Kavga sonrası tansiyonu 19'a fırlayan Gencebay canlı yayına çıkmak istemedi. İşte haberin detayları...

Canlı yayın öncesi jüri üyesi Orhan Gencebay ile eşi Sevim Emre kuliste birbirine girdi. Kavga sonrası tansiyonu 19’a yükselen ve “Bu halde yayına çıkamam” diyen Orhan Gencebay’ın durumu ekipte panik yarattı. Yapımcı Osmantan Erkır kulise koşup sanatçıyı sakinleştirdi.

BÜLENT ERSOY BAĞIRDI
    Bülent Ersoy da, Orhan Gencebay için seferber oldu. Bu sırada yüksek sesle “Şu programı sağ salim bitirelim. Sevim ile bu konuyu konuşacağım. Hesabını Sevim’e soracağım” dedi. Canlı yayın bittikten sonra Orhan Gencebay bir süre daha kuliste dinlendi. Orhan Gencebay ile Sevim Emre’yi bir araya getirip barıştırmaya çalışan yine Bülent Ersoy ile Osmantan Erkır oldu.

Orhan Gencabay Eşi Sevim Emre'yle Kavga Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Eşimle kavga ettim''

''Eşimle kavga ettim''

eşimle kavga ettim rüyada eşiyle kavga etmek rüyada eşimle etmek eşi ile eşiyle ettiğini görmek Eşiyle yine kavga ettiğini söyleyen yeni evli genç kadın telefonda annesinden yardım istedi: “Anneciğim bu kez ona iyi bir ders vermek istiyorum” dedi. ”Bir süre eve dönüp senin yanında kalabilir miyim?” Annesi bir süre duraksadıktan sonra kızına daha etkin bir çözüm yolu önerdi: “Eşine...
  2. Sette Kavga Ettiler Çekimler Durdu

Sette Kavga Ettiler Çekimler Durdu

Sette kavga,çekimler durduruldu,haberin tamamı burada Kurtlar Vadisi dizisindeki rolü ile beğeni toplayan daha sonralarda yer aldığı birçok projede de adından söz ettiren yakışıklı oyuncu şu sıralar yeni sinema filmi için kamera karşısına geçmişti.Son çıkan haberler doğrultusunda sette kavga ettikleriyle ilgili haberler dolaşıyor sizler için o haberin tamamını ekliyorum Sinan Çetin’in,...
  3. Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Birbirine girdiler,Kavga ettiler,haberin tamamı burada Şimdilerde http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/185551-leyla-ile-mecnun-trt-1-a.html dizisinde Mecnun'u canlandıran Ali Atay ve Elveda Rumeli dizisi ile beğeni toplayan Ertan Saban'ın birbirine girdiği iddia ediliyor.Daha önceleri bu başarılı ve yakışıklı iki oyuncu birlikte kamera karşısına geçmişlerdi.Umarız ki bu haber gerçek...
  4. kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

arkadaşlar selamınaleyküm , derdimi anlatıyım : bir arkadaşımla kavga ettim , kabaca tabirle dövüldüm , dayak yedim. sonra aksam içim hiç rahat etmedim sabah gittim o arkadaşımla barıştım. herşey hallolmuştu ama ben her küçük şeyi kafama taktığım için hep düşündüm , hep düşündüm... aklıma sanki vuramadım diye içimde kaldı , içimde kin kaldı , içimde kaldı gibi düşünceler geliyor.sonra gidip...
  5. Serdar Ortaç Nişanlısıyla Kavga Etti!

Serdar Ortaç Nişanlısıyla Kavga Etti!

serdar ortaç, serdar ortaç haberleri, serdart ortaç chloe Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Serdar Ortaç ve nişanlısı Chloe büyük bir kavgaya tutuşmuş. Söylenenlere göre kavganın sebebi çok kalabalık olan Chloe'ün ailesinin, gecelik ücreti çok yüksek olan Divan Palmire Otel'e yerleşmesiymiş. İşte detaylar... Yaz aylarının başından bu yana Çeşme ve Bodrum'da tatil yapan Serdar Ortaç ile...

Sayfayı Paylaş