gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Hayatım Değişti

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Gözlerimden anla sevgilim Ben seni çok seviyorum Canımdan bir parça gibi
    Gerçek aşkı yaşıyorum

Bitmeyen sevgiyi tattım seninle
    Gönlümün dertlerini yaktım seninle
    Mutluluğu sen verdin bana sevgilim
    Hayatım değişti bak seninle

Seni birgün görmesem bile
    İnanki çok özlüyorum
    Mutluluğun kollarında
    Gerçek aşkı taşıyorum

Bitmeyen sevgiyi tattım seninle
    Gönlümün dertlerini yaktım seninle
    Mutluluğu sen verdin bana sevgilim
    Hayatım değişti bak seninle

Orhan Gencebay - Hayatım Değişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Biyografisi Orhan Gencebay'ın yaşamında iki doğum tarihi vardır... Birincisi 1944 yılının 4 Ağustos'unda sıcak bir öğle vakti ilk soluk. İkincisi ise müziği kanında,duygularında solukladığı an. Müzik yaşantısına altı yaşlarında babasının "eğlensin" diye aldığı mandolin ve kemanı çalarak başladı. Bunlar daha çok batı aletleriydi. Hocası viyolanistti, çok iyi öğrenim...
  2. Orhan Gencebay - Ne Değişti

Orhan Gencebay - Ne Değişti

Ne değişti benden sonra, aşk mi değişti Sığamadım şu gönlüne, bilmem ne işti Ben aşkımı yere göğe sığdıramazken Sen öyle bir yere gittin ki o ne gidişti Duydum ki için için ağlıyormuşsun Ayrılığı kadere bağlıyormuşsun Gülüşümü sevişimi sıcak busemi Gezdiğim yerlerde arıyormuşsun Çok değişti senden sonra, her şey değişti Sayende bir yeni Leyla-Mecnun yetişti Sen anılar albümünde yerini...
  3. Orhan Gencebay - Gözüm Sende

Orhan Gencebay - Gözüm Sende

Gözüm sende, gönlüm sendedir, Aklım sende fikrim sendedir, Bize bizden başka, Söyle kim engeldir, Eğer beni kabul edersen, Senin olmak istiyorum, Yolun başındayız, Geriye bakmadan dön istersen, Ne bulutlardan yapılmış bir taç, Ne sonsuz mutluluğa ilaç, Sana tüm dünyanın zenginliğini, Vaat etmiyorum, Sana umudumu,sana dotluğumu, Bende olan herşeyi al veriyorum. Sana umudumu,sana dostluğumu,...
  4. Orhan Gencebay - Gönül Dağı

Orhan Gencebay - Gönül Dağı

orhan gencebay sıralı dağlar övünmeyin bölük bölük sıralı dağlar orhan gencebay daglar Övünmeyin bölük bölük sıralı dağlar Sizden büyük aşılmayan gönül dağı var Söz gümüşse sükut altın ne diyeyim ben aman Yüreğimde aşkın sitem yaraları var Söz gümüşse sükut altın ne yapayım ben Aman Yüreğimde aşkın sitem yaraları var Yol vermiyor gönül dağı geçit vermiyor Ahirette verilecek hesapları...
  5. Orhan Gencebay - Gittide Gitti

Orhan Gencebay - Gittide Gitti

Gittide gitti sevgilim gitti, Ardına bile bakmadan gittide gitti, Bu gönül onundu almadan gitti, En güzel ümidimi en güzel yıllarımı çaldıda gitti, Bir gönül oyunu oynamıştı benimle, Kaybeden ben oldum,kendi ellerimle, Yaşamadım böyle derdi daha beter yerine, Başbaşayım talihimin en acı kaderiyle, Beklemek faydasız, dönmeyeceksin, Anladımki beni inandımki beni sevmeyeceksin, Başka bir...

Sayfayı Paylaş