gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - İki Elin Kanda Olsa

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

orhan gencebay iki elin kanda olsada gel orhan gencebay iki elin kanda olsa da gel gece bay olsa sevenlerin dualarıyla Kimseleri görmedi, kördü deseler Aklını seninle bozdu deseler
    Hep seninle yaşadı öldü deseler
    İnanma sevdiğim inan az olur

İki elin kanda olsa da gel
    Ecel bize pusu kursa da gel
    Korkma Tanrım sevenleri korur
    Sevenlerin dualarıyla gel

Tarif etmek imkansız sen de olanı
    Bir Allah bir de sen bir ben bilirim
    Günün her saatinde aşk vaktinde
    Gecenin her anında aşk vaktinde
    Çağırsan koşarak sana gelirim
    Her şeyi bırakır sana gelirim

Orhan Gencebay - İki Elin Kanda Olsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Yürekten Olsun

Orhan Gencebay - Yürekten Olsun

Sen bir dediğin amma binlerce olsun Dikenlerin bile güzel, bana gül olsun x 2 Bize aslan gibi sevmek yaraşır Muradımız aşktır yavrum yürekten olsun Bize aslan gibi sevmek yaraşır Maksadımız aşktır yavrum Gönülden olsun, yürekten olsun Yalandan, dolandan bıktık sahiden olsun Seviyorum seni derken nutkun tutulsun Bize aslan gibi sevmek yaraşır Muradımız aşktır yavrum gönülden olsun...
  2. Orhan Gencebay - Yağmur Olsan

Orhan Gencebay - Yağmur Olsan

Yağmur olsan bir damlacık yağamazsın ki Aşka benim gönlüm gibi bakamazsın ki Sen sevmekten sevilmekten ne anlarsın ki Gönlüm seni sevip nasıl kahrolmasın ki Ben mi yarattım aşkı sevdayı çileyi derdi Bir yar istedim yüce tanrımdan Bak seni verdi, bak neler verdi Verdi, verdi, verdi dert verdi Dinlediğim her şarkı bir aşk hikayesi Anladım ki, bu dünya bir dert meyhanesi Gelen içer, giden içer...
  3. Orhan Gencebay - Tutuldu Ellerim

Orhan Gencebay - Tutuldu Ellerim

Tutuldu ellerim tutuldu dillerim Nedir bu ettiğin bana gözlerim Bu aşkta gözyaşı dökebilmeden Durabilecek misin söyle ey gözlerim Geri dön bu yoldan ey deli gönlüm Bu yolun sonunda sefil olmak var Yasarken ölmektir aşkın böylesi Ölmekten daha zor sürünmek var Ne güç yeter ne dil seni anlatmaya Ömrüm yetmez belki bir sen daha bulmaya Yarınım seninle diyebilseydim Seninle yaşayıp seninle...
  4. Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Gülde suçsuz bu sessizlik Aşkta beladır sensizlik Seni görmemekte seni Sevmemekte talihsizlik Ne oldu gülüm ne oldu yavrum Gözlerin yaşla dolmuş ne oldu ömrüm Al sana kucak kucak Mutluluklar sıcak sıcak Ağlama gülü ver yavrum Kalpten kalbe bir yol vaki Senden gelir sana gider Şu alemde seni benden daha fazla Seven göster seven göster Bana ne diyemem bana ne diyemem Senden gelen dertlere...
  5. Orhan Gencebay - Berhudar Ol (2010)

Orhan Gencebay - Berhudar Ol (2010)

Orhan Gencebay hayranlarına müjde!Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına "Berhudar ol" albümüyle birlikte merhaba dedi.Albüm içindeki parçalar ise şöyle Orhan Gencebay - Berhudar Ol Orhan Gencebay - Emaneti Alda Götür Orhan Gencebay - Hergün Başka Başka Orhan Gencebay - Sevmeyi Bilmiyorlar

Sayfayı Paylaş