gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Kabahat Seni Sevende

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

kabahat seni sevende akor kabahat seni sevende nota tab notaları Hayat rüya gibi Aşk bir kumar gibi
    Kaybettim seni sevgili
    Yağmur gibi yaşlar
    Akar gözlerimden
    Kahrettin beni sevgili
    Aşk dolu geceler kadar yalnızım
    Sensizim sensiz

Seni başıma taç gözlerime yaş ettim
    Şu hasta kalbime aşkını ilaç ettim
    Ben kendi kendimi sen mesut ol diye
    Kaderimle avutup nasıl da harap ettim

Aşk bu mudur ey sevgili
    Bir aşk vardır bir gönülde
    Kabahat seni seven
    Şu benim deli deli gönlümde

Sen başka dünyada ben sanki rüyada
    Bilemedim ey sevgili
    Ben mi çaresizim sen mi vefasızsın
    Bulamadım ey sevgili
    Aşk dolu geceler kadar yalnızım
    Sensizim sensiz

Her nereye baksam acı hatıran var
    Mazi hançer gibi derinden yaralar
    Ölmeyen aşkımı öldüren sen oldun
    Korkarım ki eyvah bize de ayrılık var

Orhan Gencebay - Kabahat Seni Sevende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Sıra Sende

Orhan Gencebay - Sıra Sende

Sıra sende sende oyna Sen de bu dünyadan hakkını al Umduğunu bulamazsan Bulduğuna şükredip de kal Ben de neler umuyordum Ben de deli gibi seviyordum Kopardılar yüreğimden Sen de ben gibi aşkınla kal Sen de gayret et unutacaksın Benim gibi sen de yorulacaksın Hoş göreceksin çünkü yaşamak böyle İsyansız günler de var:Tanışacaksın Kimler unutulmadı ki koca dünyada Kimler sevilmeden gitti aşk...
  2. Orhan Gencebay - Sevenlerin Kaderi

Orhan Gencebay - Sevenlerin Kaderi

Seviyorum seni anlamıyorsun Ne kadar değiştim inanmıyorsun Ben dünkü ben değil bu günkü benim Bu günü dün ile karalıyorsun Sen de koştun yoruldun Az çekmedin ki benden Sevenlerin kaderi bu Çekermiş sevdiğinden Anla artık beni sensin ilacım Seviyorum seni sana muhtacım Anla artık beni sensin ilacım Bugün daha fazla canım sana muhtacım Ne söylersen söyle bence haklısın Belki benden daha çok...
  3. Orhan Gencebay - Seven Affeder

Orhan Gencebay - Seven Affeder

AŞkin GÖzlerİmde Kararsiz Bİrİken Damlalar Gİbİ AĞlasam YaŞ Olup DÜŞeceksİn AĞlamasam Canimdan Edeceksİn Ben TÜkenİrken Sen De TÜkeneceksİn AŞkimla Bİteceksİn HerŞeye RaĞmen Seven Affeder Bİlİyorum AĞlatma Benİ Senİ Kaybetmek İstemİyorum Yalniz Birakma Senden Öncelerİ Gİbİ Benİ Bİr Ah Da Sen Alma YÜreĞİmden Bİraz Da Sen Çalma Ümİdİmden Vurma Benİ En Hassas Derİn Yerİmden Vurma...
  4. Orhan Gencebay - Seni Arıyorum

Orhan Gencebay - Seni Arıyorum

Bugün bir gariplik varki üstümde seni arıyorum, İnsan insana muhtaç bende sevgine sensiz yaşıyorum, Unutmadım unutamam seninle kahredip giden sevgimizi, Bugün öyle garip öyle mahsunumki sana ağlıyorum, Neredesin şimdi nerde, Her birimiz başka yerde, Herşey senle başlar biter, Hem dündesin hem bugünde, Geceler gündüzden daha acımasız dayanamıyorum, Senin yokluğunu şu garip gönlüme...
  5. Orhan Gencebay - Gözüm Sende

Orhan Gencebay - Gözüm Sende

Gözüm sende, gönlüm sendedir, Aklım sende fikrim sendedir, Bize bizden başka, Söyle kim engeldir, Eğer beni kabul edersen, Senin olmak istiyorum, Yolun başındayız, Geriye bakmadan dön istersen, Ne bulutlardan yapılmış bir taç, Ne sonsuz mutluluğa ilaç, Sana tüm dünyanın zenginliğini, Vaat etmiyorum, Sana umudumu,sana dotluğumu, Bende olan herşeyi al veriyorum. Sana umudumu,sana dostluğumu,...

Sayfayı Paylaş