gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Kime Ne

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Kime ne kime ne kime ne Gözlerimden sel gibi Yaş olup akıyorsan
    Gitmek istiyorsan kime ne

Gecemden yıldız gibi
    Meçhule kayıyorsan
    Kaderini çizdiysen
    Kime ne

Basarim ben bağrıma
    Koca koca taşları
    Hıçkırarak ağlarım
    Kime ne

En acı zehirlerle
    Sararım ben yaramı
    Avuturum gönlümü
    Kime ne

Umurumda mı ki dünyanın
    Umurumda mı ki kimsenin
    Varmışım yokmuşum ben
    Kime ne

Umurumda mı ki dünyanın
    Umurumda mı ki kimsenin
    Bu benim kaderimdir
    Kime ne kime ne kime ne

Gidene kal denilmez
    Gönül bu doymak bilmez
    Açmışım tokmuşum ben
    Kime ne

Sevilmemiş sevmişim
    Bir gönül'e girmemişim
    Güzellik zorla olmaz
    Kime ne

Basarim ben bağrıma
    Sabır denen taşları
    Anılarla yaşarım
    Kime ne

Orhan Gencebay - Kime Ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Sevmek Ne Güzel

Orhan Gencebay - Sevmek Ne Güzel

Bir gülüş bin acıya bedeldir Gül artık yaşamak çok güzeldir Koşsana mutluluk bize gelmiş Sorsana önce nerelerdeymiş Baksana masmavi gözlerin gibi bu hayat Sevmek güzel baksana Yemyeşil gözlerin gibi bu hayat Sevmek sevilmek ne güzel Bir ömür seni bulmakla geçti Gördüğüm her şeye seni sormakla geçti Sevmenin böylesi olur mu deme Sen yokken bile seni sevmekle geçti
  2. Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Gülde suçsuz bu sessizlik Aşkta beladır sensizlik Seni görmemekte seni Sevmemekte talihsizlik Ne oldu gülüm ne oldu yavrum Gözlerin yaşla dolmuş ne oldu ömrüm Al sana kucak kucak Mutluluklar sıcak sıcak Ağlama gülü ver yavrum Kalpten kalbe bir yol vaki Senden gelir sana gider Şu alemde seni benden daha fazla Seven göster seven göster Bana ne diyemem bana ne diyemem Senden gelen dertlere...
  3. Orhan Gencebay - Ne Olacaksa Olsun

Orhan Gencebay - Ne Olacaksa Olsun

Bilmemki bilememki sonumuz ne olacak Belki de bir mucize bizede rastlayacak Her derdin bir çaresi var elbet biliyorum Bir gün bulurum diye sabırla bekliyorum Ne olacaksa olsun bizim halimiz Biz böyle kadere layık değiliz Her gün türlü çileyle acıyla yaşıyorum Bunca yıldır nasılda yaşadım şaşıyorum Atarım desem atamam bende can taşıyorum her gün buna kanaat yeniden başlıyorum Ne olacaksa...
  4. Orhan Gencebay - Ne Kaybederdin

Orhan Gencebay - Ne Kaybederdin

Bir günah işledim bi af diledim, Üstünde durmasan ne kaybederdin, Hemen her fırsatta bir tokat gibi, Yüzüme vurmasan ne kaybederdin, Neyin eksillirdi, beni affetsen, Ne vardı kalbimi tekrar fethetsen, Ne olur birazda bizden bahsetsen, Hep onu sormasan ne kaybederdin, Yakamı tutmasan yargılar gibi, Ahiret gününde sorgular gibi, Her yerde hatamı sergiler gibi, Yüzüme vurmasan ne kaybederdin,...
  5. Orhan Gencebay - Ne Değişti

Orhan Gencebay - Ne Değişti

Ne değişti benden sonra, aşk mi değişti Sığamadım şu gönlüne, bilmem ne işti Ben aşkımı yere göğe sığdıramazken Sen öyle bir yere gittin ki o ne gidişti Duydum ki için için ağlıyormuşsun Ayrılığı kadere bağlıyormuşsun Gülüşümü sevişimi sıcak busemi Gezdiğim yerlerde arıyormuşsun Çok değişti senden sonra, her şey değişti Sayende bir yeni Leyla-Mecnun yetişti Sen anılar albümünde yerini...

Sayfayı Paylaş