gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Gülde suçsuz bu sessizlik Aşkta beladır sensizlik Seni görmemekte seni
    Sevmemekte talihsizlik

Ne oldu gülüm ne oldu yavrum
    Gözlerin yaşla dolmuş ne oldu ömrüm

Al sana kucak kucak
    Mutluluklar sıcak sıcak
    Ağlama gülü ver yavrum

Kalpten kalbe bir yol vaki
    Senden gelir sana gider
    Şu alemde seni benden daha fazla
    Seven göster seven göster

Bana ne diyemem bana ne diyemem
    Senden gelen dertlere bana ne diyemem
    Senin derdin benim derdim
    Başımın üstünde yerim
    Ağlama gülüver yavrum

Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Yürekten Olsun

Orhan Gencebay - Yürekten Olsun

Sen bir dediğin amma binlerce olsun Dikenlerin bile güzel, bana gül olsun x 2 Bize aslan gibi sevmek yaraşır Muradımız aşktır yavrum yürekten olsun Bize aslan gibi sevmek yaraşır Maksadımız aşktır yavrum Gönülden olsun, yürekten olsun Yalandan, dolandan bıktık sahiden olsun Seviyorum seni derken nutkun tutulsun Bize aslan gibi sevmek yaraşır Muradımız aşktır yavrum gönülden olsun...
  2. Orhan Gencebay - Yağmur Olsan

Orhan Gencebay - Yağmur Olsan

Yağmur olsan bir damlacık yağamazsın ki Aşka benim gönlüm gibi bakamazsın ki Sen sevmekten sevilmekten ne anlarsın ki Gönlüm seni sevip nasıl kahrolmasın ki Ben mi yarattım aşkı sevdayı çileyi derdi Bir yar istedim yüce tanrımdan Bak seni verdi, bak neler verdi Verdi, verdi, verdi dert verdi Dinlediğim her şarkı bir aşk hikayesi Anladım ki, bu dünya bir dert meyhanesi Gelen içer, giden içer...
  3. Orhan Gencebay - İki Elin Kanda Olsa

Orhan Gencebay - İki Elin Kanda Olsa

orhan gencebay iki elin kanda olsada gel orhan gencebay iki elin kanda olsa da gel gece bay olsa sevenlerin dualarıyla Kimseleri görmedi, kördü deseler Aklını seninle bozdu deseler Hep seninle yaşadı öldü deseler İnanma sevdiğim inan az olur İki elin kanda olsa da gel Ecel bize pusu kursa da gel Korkma Tanrım sevenleri korur Sevenlerin dualarıyla gel Tarif etmek imkansız sen de olanı Bir...
  4. Orhan Gencebay - Gülünce Daha Güzel

Orhan Gencebay - Gülünce Daha Güzel

Gülünce daha güzel Ağlayınca çok masum Kızınca hem yırtıcı Hem de hoş oluyorsun Sevince daha mutlu Sevilince doyumsuz Gönlümün her köçşesi Senle dolduruyorsun Seviyorum seni haberin olsun Benim gibi bir sevgili sanma bulursun Benim gibi bir seveni çok zor bulursun Yüzünün güllerinin Kızınca gözlerinin Hayranı meftunuyum Kısık kısık sesine Hadi gel deyişinin Acayip tutkunuyum...
  5. Orhan Gencebay - Berhudar Ol (2010)

Orhan Gencebay - Berhudar Ol (2010)

Orhan Gencebay hayranlarına müjde!Sanatçının yepyeni albümü müzik piyasasına "Berhudar ol" albümüyle birlikte merhaba dedi.Albüm içindeki parçalar ise şöyle Orhan Gencebay - Berhudar Ol Orhan Gencebay - Emaneti Alda Götür Orhan Gencebay - Hergün Başka Başka Orhan Gencebay - Sevmeyi Bilmiyorlar

Sayfayı Paylaş