gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - O Sen Miydin

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

O senmiydin bir zamanlar benim sevdiğim O senmiydin dertlerini zevk edindiğim Çok değiştin son günlerde bana sevdiğim
    Yetmedimi her arzuna boyun eğdiğim

Nerde o duygular nerde hani o sevgin
    Ya sen eski sevgili ol ya ben gideyim
    Sen değilsin sen değilsin benim sevdiğim
    Nerde ömrüm nerde gülüm canım verdiğim

Ne dediysem ne yaptıysam yaranamadım
    Köle gibi peşindeydim hep adım adım
    Hayatıma küstüm sana darılamadım
    Aşkın benden güçlü imiş ayrılamadım

Orhan Gencebay - O Sen Miydin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Biyografisi Orhan Gencebay'ın yaşamında iki doğum tarihi vardır... Birincisi 1944 yılının 4 Ağustos'unda sıcak bir öğle vakti ilk soluk. İkincisi ise müziği kanında,duygularında solukladığı an. Müzik yaşantısına altı yaşlarında babasının "eğlensin" diye aldığı mandolin ve kemanı çalarak başladı. Bunlar daha çok batı aletleriydi. Hocası viyolanistti, çok iyi öğrenim...
  2. Orhan Gencebay - Sen Sev Beni

Orhan Gencebay - Sen Sev Beni

Sev dedim sen sev beni, sevsen ne olurdu Al dedim şu gönlümü, alsan ne olurdu Nazlanma nazlanma fazla naz bıktırır Benim ol bana gel sarıver seviver desen ne olurdu Offf... Doldur aşk kadehini içip sarhoş olayım Öyle sarhoş et ki aşkımı bulayım Çektirdin çok çektirdin aşkın yollarında Alsın rabbim canımı senin kollarında Al canimi yarabbi onun kollarında Geçtiğin bu yollardan bir daha...
  3. Orhan Gencebay - Sen Hayatsın Ben Ömür

Orhan Gencebay - Sen Hayatsın Ben Ömür

Sanki ben yalnız seni Sevmek için doğmuşum Kaçma benden ben seninle Ben seninle ben aşkınla varolmuşum Ya sen bana gel ya ben geleyim Sevdim diyorsun nerden bileyim Hasret zehrini içirme bana Seninle doğdum seninle öleyim Sen hayatsın ben ömür Sen olmazsan bu can ölür Hasretin derdin bir alev Gel de sussun bu gönül Yok deme bana sende her şey Sende aşk var mutluluk var Kaçma benden seni...
  4. Orhan Gencebay - Sen Faklı Birisin

Orhan Gencebay - Sen Faklı Birisin

orhan gencebay helalimsin sen bence bir melek bir dua gibisin Yazık bana kıymetini, Bilemedim,bilemedim, Aşığınım deli gibi, Diyemedim,diyemedim, Sen bence bir melek,bir dua gibisin, Nadide bir çiçek sen farklı birisin, Aşkıma layık gönlüme layık, Herşeyden ötede sen helalimsin, Sen benim alnıma doğmadan önce, Yazılmış bir sevda bir kader gibisin, Aşkıma layık gönlüme layık, Herşeyden ötede...
  5. Orhan Gencebay - Sen

Orhan Gencebay - Sen

Sen, sen, sen... Sen derdim de neşem de sen Öyle tatlı bir belasın Ne gerçeksin ne yalansın Ağlatırken güldürürsün Derde neşe katarsın Sen ne tatlı bir belasın Hem meleksin hem şeytansın Ağlatırken güldürürsün Derde neşe katarsın Aşık olmam derken, Büyük konuşmuşum Farkında olmadan canım Ben sana aşık olmuşum Sen, sen, sen Söyle aşk mı bela mısın sen Her bakışın bin hadise Her sözün...

Sayfayı Paylaş