gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Sen Hayatsın Ben Ömür

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Sanki ben yalnız seni Sevmek için doğmuşum Kaçma benden ben seninle
    Ben seninle ben aşkınla varolmuşum

Ya sen bana gel ya ben geleyim
    Sevdim diyorsun nerden bileyim
    Hasret zehrini içirme bana
    Seninle doğdum seninle öleyim

Sen hayatsın ben ömür
    Sen olmazsan bu can ölür
    Hasretin derdin bir alev
    Gel de sussun bu gönül

Yok deme bana sende her şey
    Sende aşk var mutluluk var
    Kaçma benden seni senden
    Çok seven kalp bende var

Dünyaya bir daha
    Gelsem seni severdim
    Can bendende nasıl ise
    Ben de seni öyle sevdim

Sen ağlatansın ben ağlayan
    Evvel demiştim heves değilsin
    Beni hayata sensin bağlayan

Orhan Gencebay - Sen Hayatsın Ben Ömür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Müsaaden Olursa Ben Gidiyorum

Orhan Gencebay - Müsaaden Olursa Ben Gidiyorum

Seninle tanışmam geçen kışındı Romandın gözlerin satırbaşındı Okuya okuya ismin aşındı Bu aşkın modası geçti diyorum Müsaaden olursa ben gidiyorum Eşkıya bakışın beni yıldırdı Hançeriyle gururuma saldırdı Gönlüm ayrılığa kadeh kaldırdı Hasretin zehrolsa içti diyorum Müsaaden olursa ben gidiyorum Bir zaman gözyaşı döktü sürekli Nerede o eski yufka yürekli Kelebek gönlüme çiçek gerekli Senin...
  2. Orhan Gencebay - Hayatım Değişti

Orhan Gencebay - Hayatım Değişti

Gözlerimden anla sevgilim Ben seni çok seviyorum Canımdan bir parça gibi Gerçek aşkı yaşıyorum Bitmeyen sevgiyi tattım seninle Gönlümün dertlerini yaktım seninle Mutluluğu sen verdin bana sevgilim Hayatım değişti bak seninle Seni birgün görmesem bile İnanki çok özlüyorum Mutluluğun kollarında Gerçek aşkı taşıyorum Bitmeyen sevgiyi tattım seninle Gönlümün dertlerini yaktım seninle...
  3. Orhan Gencebay - Hayat Kavgası

Orhan Gencebay - Hayat Kavgası

Bir uçurum oldu hayat Dokunsan düşecekmiş gibiyim Gel de kurtar beni benden Sanki ölecekmiş gibiyim Sardı kollarımı dert çemberi Kader tuzağına düşmüş gibiyim Bir yanda hayat kavgası var Bir yanda aşkın ıstırabı Tek başıma nasıl yaşarım ben Dindirecek sensin bu azabı Gel beraber çıkalım bu yollara Yalnız çekilmiyor dünyanın kahrı Gülmek mi zor ağlamak mı Yoksa ıstıraptan zevk almak mı Ölmek...
  4. Orhan Gencebay - Hayat Devam Ediyor

Orhan Gencebay - Hayat Devam Ediyor

Üzülme kahretme kaybettin onu diye Kendini yok etme artık yok diye Yazıktır canına ömrüne yazık Hediye tanrıdan bu can hediye Baksana yaşamak tüm güzelliğiyle devam ediyor Herşeye ağlamak insana ömrü haram ediyor Üzülme kahretme ağlama Hayat devam ediyor Çıkmaz bir sokağa giripte kalsanda Pişmanlık duyduğun bir hata yapsanda Ümitler bizimdir çareler bizim Gönülden çok derin yaralar alsanda...
  5. Orhan Gencebay hayatı

Orhan Gencebay hayatı

nuri sesigüzel hayatı muzaffer akgün hayatı azize gencebay azize gencebay biyografi kimdir Müziğe 6 yaşında klasik batı müzikçi Emin Tarakçı Hoca'dan keman ve mandolin dersleri alarak başladı. 7 yaşında bağlama ve Türk Halk Müziği dersleri almaya başladı. 10 yaşında ilk beste çalışması olan Kara Kaşlı Esmerdi Kim Bilir Kimi Sevdi isimli eseri yaptı. 13 yaşında Türk Sanat Müziği ve tambur...

Sayfayı Paylaş