gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Sevmek Ne Güzel

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Bir gülüş bin acıya bedeldir Gül artık yaşamak çok güzeldir Koşsana mutluluk bize gelmiş
    Sorsana önce nerelerdeymiş

Baksana masmavi gözlerin gibi bu hayat
    Sevmek güzel baksana
    Yemyeşil gözlerin gibi bu hayat
    Sevmek sevilmek ne güzel

Bir ömür seni bulmakla geçti
    Gördüğüm her şeye seni sormakla geçti
    Sevmenin böylesi olur mu deme
    Sen yokken bile seni sevmekle geçti

Orhan Gencebay - Sevmek Ne Güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Orhan Gencebay - Ne Oldu Gülüm

Gülde suçsuz bu sessizlik Aşkta beladır sensizlik Seni görmemekte seni Sevmemekte talihsizlik Ne oldu gülüm ne oldu yavrum Gözlerin yaşla dolmuş ne oldu ömrüm Al sana kucak kucak Mutluluklar sıcak sıcak Ağlama gülü ver yavrum Kalpten kalbe bir yol vaki Senden gelir sana gider Şu alemde seni benden daha fazla Seven göster seven göster Bana ne diyemem bana ne diyemem Senden gelen dertlere...
  2. Orhan Gencebay - Ne Kaybederdin

Orhan Gencebay - Ne Kaybederdin

Bir günah işledim bi af diledim, Üstünde durmasan ne kaybederdin, Hemen her fırsatta bir tokat gibi, Yüzüme vurmasan ne kaybederdin, Neyin eksillirdi, beni affetsen, Ne vardı kalbimi tekrar fethetsen, Ne olur birazda bizden bahsetsen, Hep onu sormasan ne kaybederdin, Yakamı tutmasan yargılar gibi, Ahiret gününde sorgular gibi, Her yerde hatamı sergiler gibi, Yüzüme vurmasan ne kaybederdin,...
  3. Orhan Gencebay - Ne Değişti

Orhan Gencebay - Ne Değişti

Ne değişti benden sonra, aşk mi değişti Sığamadım şu gönlüne, bilmem ne işti Ben aşkımı yere göğe sığdıramazken Sen öyle bir yere gittin ki o ne gidişti Duydum ki için için ağlıyormuşsun Ayrılığı kadere bağlıyormuşsun Gülüşümü sevişimi sıcak busemi Gezdiğim yerlerde arıyormuşsun Çok değişti senden sonra, her şey değişti Sayende bir yeni Leyla-Mecnun yetişti Sen anılar albümünde yerini...
  4. Orhan Gencebay - Kime Ne

Orhan Gencebay - Kime Ne

Kime ne kime ne kime ne Gözlerimden sel gibi Yaş olup akıyorsan Gitmek istiyorsan kime ne Gecemden yıldız gibi Meçhule kayıyorsan Kaderini çizdiysen Kime ne Basarim ben bağrıma Koca koca taşları Hıçkırarak ağlarım Kime ne En acı zehirlerle Sararım ben yaramı Avuturum gönlümü Kime ne Umurumda mı ki dünyanın Umurumda mı ki kimsenin Varmışım yokmuşum ben Kime ne Umurumda mı ki dünyanın...
  5. Orhan Gencebay - Gülünce Daha Güzel

Orhan Gencebay - Gülünce Daha Güzel

Gülünce daha güzel Ağlayınca çok masum Kızınca hem yırtıcı Hem de hoş oluyorsun Sevince daha mutlu Sevilince doyumsuz Gönlümün her köçşesi Senle dolduruyorsun Seviyorum seni haberin olsun Benim gibi bir sevgili sanma bulursun Benim gibi bir seveni çok zor bulursun Yüzünün güllerinin Kızınca gözlerinin Hayranı meftunuyum Kısık kısık sesine Hadi gel deyişinin Acayip tutkunuyum...

Sayfayı Paylaş