gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses şıklıkla yarıştı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bodrum'da tatil yapan arabeskin iki starı Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses şıklıkları ve marka tutkularıyla dikkat çekti. Plajda, havuzda hatta spor yaparken bile gayet şık ve marka kıyafetlerle görüntülenen iki ünlü isim, modanın yeni ikon adayları..
    Gözler onlarda
    Gencebay'ın tenis oynarken giydiği Dolce Gabbana ayakkabısı, Calvin Klein tişortu ve Vakko şortu çok konuşulmuştu. Geçtiğimiz günlerde havuz keyfi yapan Tatlıses'in ünlü marka Abercrombie & Fitch marka deniz şortu da gözlerden kaçmadı.

Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses şıklıkla yarıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Biyografisi Orhan Gencebay'ın yaşamında iki doğum tarihi vardır... Birincisi 1944 yılının 4 Ağustos'unda sıcak bir öğle vakti ilk soluk. İkincisi ise müziği kanında,duygularında solukladığı an. Müzik yaşantısına altı yaşlarında babasının "eğlensin" diye aldığı mandolin ve kemanı çalarak başladı. Bunlar daha çok batı aletleriydi. Hocası viyolanistti, çok iyi öğrenim...
  2. ibrahim tatlıses

ibrahim tatlıses

t?rkiye'nin en ?nl? sarkicisi ibrahim Tatlises, 1 Ocak 1952 yilinda Urfa'da d?nyaya geldi. Kalabalik ve yoksul bir ailenin ?ocuguydu. k???k yaslarda ?alismaya basladi. insaatlarda soguk demir ustaligi yapti. Adanali bir sinemacinin, insaatta t?rk? s?ylerken onu fark etmesiyle Tatlises'in b?y?k yolculugu baslamis oldu. ?nce Adana'da ardindan Ankara'da ?esitli gazinolarda sahneye ?ikti....
  3. İbrahim Tatlısesi ve Sezen Aksuyu Ben Keşfettim

İbrahim Tatlısesi ve Sezen Aksuyu Ben Keşfettim

'TATLISES VE SEZEN’İ BEN YARATTIM!' SELÇUK URAL ÖNCEKİ GECCE KATILDIĞI BİR KONSERDE YİNE MAGAZİN GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞECEK ŞOK AÇIKLAMALAR YAPTI. ORTALIK FENA KARIŞACAK!.. İstanbul valiliği öncülüğünde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından Cemal Reşit Rey’de düzenlenen Öğretmenler Günü konserinde Selçuk Ural unutulmayan eserlerini seslendirdi.Ural, konser...
  4. Tesettürde şıklık yarışı

Tesettürde şıklık yarışı

tesettürde şıklık Tesettür modası bi harika melişler hepsi birbirinden güzel modeller.

Sayfayı Paylaş