gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Hakalmaz - Bir Of Çeksem

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Bİr Of Çeksem KarŞikİ DaĞlar Yikilir BugÜn Posta GÜnÜ Canim Sikilir Sikilir Aman Aman

Ellerİn Mektupu GelmİŞ Okunur
    Benİm YÜreĞİme HanÇer Sokulur
    Sokulur Aman Aman

Şu KarŞikİ DaĞda Bİr Top Kar İdİm
    YaĞmur YaĞdi Ilgit Ilgit Erİdİm
    Erİdİm Aman Aman

Evvel Yarİn SevdİĞİde Ben İdİm
    Şİmdİ Uzaklardan Bakan Ben Oldum
    Ben Oldum Aman Aman

Orhan Hakalmaz - Bir Of Çeksem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan HAKALMAZ

Orhan HAKALMAZ

Aslen Bayburt kökenli olan sanatçı 10.11.1964 yılında Samsun'da doğdu. Müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başlamıştı. Babasının da müziğe karşı olan ilgisi sanatçının müziğe olan tutkusunu daha çok artırmıştı. Sanatın o büyük deryasına babasının da desteği ile 6 yaşında bağlama çalarak başladı. Eğitimine...
  2. Orhan Hakalmaz - Zahidem

Orhan Hakalmaz - Zahidem

Zahide kurbanım ne olacak halim Gene bir laf duydum kırıldı belim Gelenden gidene haber sorayım Zahide bu hafta oluyor gelin Hezeli dedeli gönül hezeli Çiçekdağı da döktü m'ola gazeli Dolaştım alemi gurbet gezeli Bulamadım Zahidem'den güzeli Gurbet ellerinde esirim esir Zahide kurbanım hep bende kısır Eğer anan seni bana verirse Nemize yetmiyor bu ev kadar hasır
  3. Orhan Hakalmaz - Yalan Dünya

Orhan Hakalmaz - Yalan Dünya

Hep sen mi ağladın Hep sen mi yandın Bende gülemedim yalan dünyada Sen beni gönlünce mutlu mu sandın Bende gülemedim yalan dünyada Ah yalan dünya yalan dünya Yalandan yüzüme gülen dünyada Sen ağladın canım Ben ise yandım Dünyayı gönlünce mutlu mu sandın Boş yere ağladım boşuna yandım Bende gülemedim yalan dünyada
  4. Orhan Hakalmaz - Canım

Orhan Hakalmaz - Canım

Pınar başından bulanır canım oy İner ovayı dolanır canım oy Sende pek haller bulunur canım oy Dağlar duman olur, çayır çimen olur Ben yari görmesem, halim yaman olur Hiç ovaya inmedin mi canım oy Aşk uğruna yanmadın mı canım oy Can yakmaya doymadın mı canım oy Dağlar duman olur, çayır çimen olur Ben yari görmesem, halim yaman olur Yaz görmemiş kışa benzer canım oy Dert görmemiş başa...
  5. Orhan Hakalmaz - Ahirim Sensin

Orhan Hakalmaz - Ahirim Sensin

cahildim dünyanın rengine kandım hayale aldandım boşuna yandım seni ilelebet benimsin sandım ölürüm sevdiğim zehirim sensin evvelim sen oldun ahirim sensin sözüm yok şu benden kırıldığına gidip başka dala sarıldığıma gönülüm inanmıyor ayrıldığına gözyaşım sen oldun kahirim sensin evvelim sen oldun ahirim sensin garibim can yıkıp gönül kırmadım senden ayrı ben bir mekan...

Sayfayı Paylaş