gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Orhan Hakalmaz İncitme Gönül
    Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Orhan Hakalmaz Yaşanır mı Hiç şarkısının sözleri konusunun ardından bu kez Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkı Sözleri ile karşınızdayız ...

Çiçeklerle hoş geçin balı incitme gönül

Bir küçük meyve için dalı incitme gönül

Mevla verince azma, geri alınca kızma

Tüten ocağı bozma, külü incitme gönül

Dokunur gayretine, karışma hikmete

Sahibi hürmetine, kulu incitme gönül

Başın olsa da yüksek, gözün enginde gerek

Kibirle yürüyerek yolu incitme gönül

Mevla verince azma, geri alınca kızma

Tüten ocağı bozma, külü incitme gönül

Dokunur gayretine, karışma hikmete

Sahibi hürmetine, kulu incitme gönül

Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay şarkı sözleri

Orhan Gencebay şarkı sözleri

orhan gencebay şarkı sözleri Ya Evde Yoksan Aşkınla ne garip hallere düştüm Herşeyim tamamda bir sendin noksan Yağmur yaş demeden yollara düştüm İçim ürperiyor ya evde yoksan Ya yolu kaybettim ya ben kayboldum Ne olur bir yerden karşıma çıksan Tepeden tırnağa sırılsıklam oldum İçim ürperiyor ya evde yoksan Elbisem gündelik pabucum delik Haberin olsa da sobayı yaksan Yağmur...
  2. Orhan HAKALMAZ

Orhan HAKALMAZ

Aslen Bayburt kökenli olan sanatçı 10.11.1964 yılında Samsun'da doğdu. Müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başlamıştı. Babasının da müziğe karşı olan ilgisi sanatçının müziğe olan tutkusunu daha çok artırmıştı. Sanatın o büyük deryasına babasının da desteği ile 6 yaşında bağlama çalarak başladı. Eğitimine...
  3. Orhan Hakalmaz - Ahirim Sensin

Orhan Hakalmaz - Ahirim Sensin

cahildim dünyanın rengine kandım hayale aldandım boşuna yandım seni ilelebet benimsin sandım ölürüm sevdiğim zehirim sensin evvelim sen oldun ahirim sensin sözüm yok şu benden kırıldığına gidip başka dala sarıldığıma gönülüm inanmıyor ayrıldığına gözyaşım sen oldun kahirim sensin evvelim sen oldun ahirim sensin garibim can yıkıp gönül kırmadım senden ayrı ben bir mekan...
  4. Orhan Hakalmaz Yaşanır mı Hiç Şarkı Sözü isteyenler için burada melekler

Orhan Hakalmaz Yaşanır mı Hiç Şarkı Sözü isteyenler için burada melekler

Orhan Hakalmaz Yaşanır mı Hiç Şarkı Sözleri Orhan Hakalmaz Yaşanır mı Hiç Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizlere Orhan Hakalmaz en sevilen türküleri hakkında paylaşımlarda bulunmuştuk. Şimdi ise bu yazımızda Orhan Hakalmaz Yaşanır mı hiç şarkısı paylaşımında bulunmak istiyoruz ve bu şarkıyı seven herkes için Orhan Hakalmaz Yaşanır mı Hiç şarkı sözleri paylaşıyoruz Melek'lerim....
  5. Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Türküsünün Sözleri

Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Türküsünün Sözleri

Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Orhan Hakalmaz hayranları için daha önce paylaştığımız İncitme Gönül şarkı sözlerinin ardından hayranı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Şarkı Sözleri ile karşınızdayız... Bizim elde bahar geldi Meler kuzular kuzular Dağlar...

Sayfayı Paylaş