gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Hakalmaz - Salında Gel

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

orhan hakalmaz meydan kız görsün meydan kız görsün aman orhan hakalmaz salında gel indir salında gel hoplada yanıma Salın Da Gel (Amman Aman Amman Ey) Meydan Kız Görsün (Amman)
    Serpil De Gel (Amman Aman Amman Ey)
    Düşmanlar Ölsün (Amman)

Hopla Da Gel Gel Yanıma
    Vallah Kıyarım Canıma
    Serpil De Gel Gel Yanıma
    Vallah Kıyarım Canıma

Kınalı Parmaklar (Amman Aman Amman Ey)
    Ne Güzel Eller (Amman)
    Sarmaya Yakışır (Amman Aman Amman Ey)
    O Nazik Beller (Amman)

Hopla Da Gel Gel Yanıma
    Vallah Kıyarım Canıma
    Serpil De Gel Gel Yanıma
    Vallah Kıyarım Canıma

Orhan Hakalmaz - Salında Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan HAKALMAZ

Orhan HAKALMAZ

Aslen Bayburt kökenli olan sanatçı 10.11.1964 yılında Samsun'da doğdu. Müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başlamıştı. Babasının da müziğe karşı olan ilgisi sanatçının müziğe olan tutkusunu daha çok artırmıştı. Sanatın o büyük deryasına babasının da desteği ile 6 yaşında bağlama çalarak başladı. Eğitimine...
  2. Orhan Hakalmaz - Zahidem

Orhan Hakalmaz - Zahidem

Zahide kurbanım ne olacak halim Gene bir laf duydum kırıldı belim Gelenden gidene haber sorayım Zahide bu hafta oluyor gelin Hezeli dedeli gönül hezeli Çiçekdağı da döktü m'ola gazeli Dolaştım alemi gurbet gezeli Bulamadım Zahidem'den güzeli Gurbet ellerinde esirim esir Zahide kurbanım hep bende kısır Eğer anan seni bana verirse Nemize yetmiyor bu ev kadar hasır
  3. Orhan Hakalmaz - Yalan Dünya

Orhan Hakalmaz - Yalan Dünya

Hep sen mi ağladın Hep sen mi yandın Bende gülemedim yalan dünyada Sen beni gönlünce mutlu mu sandın Bende gülemedim yalan dünyada Ah yalan dünya yalan dünya Yalandan yüzüme gülen dünyada Sen ağladın canım Ben ise yandım Dünyayı gönlünce mutlu mu sandın Boş yere ağladım boşuna yandım Bende gülemedim yalan dünyada
  4. Orhan Hakalmaz - Ahirim Sensin

Orhan Hakalmaz - Ahirim Sensin

cahildim dünyanın rengine kandım hayale aldandım boşuna yandım seni ilelebet benimsin sandım ölürüm sevdiğim zehirim sensin evvelim sen oldun ahirim sensin sözüm yok şu benden kırıldığına gidip başka dala sarıldığıma gönülüm inanmıyor ayrıldığına gözyaşım sen oldun kahirim sensin evvelim sen oldun ahirim sensin garibim can yıkıp gönül kırmadım senden ayrı ben bir mekan...
  5. Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Türküsünün Sözleri

Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Türküsünün Sözleri

Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Orhan Hakalmaz hayranları için daha önce paylaştığımız İncitme Gönül şarkı sözlerinin ardından hayranı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Orhan Hakalmaz Bizim Elde Bahar Geldi Şarkı Sözleri ile karşınızdayız... Bizim elde bahar geldi Meler kuzular kuzular Dağlar...

Sayfayı Paylaş