gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Orhan Hakalmaz'dan Aşk Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Orhan Hakalmaz Aşk Şarkı Sözleri
    Orhan Hakalmaz Aşk Sözleri

Kendine has üslubu ve yumuşak sesiyle büyük bir hayran kitlesine hitap eden Orhan Hakalmaz'ın Bizim Elde Bahar Geldi şarkı sözlerini az önce sizlerle paylaştık. Bu konumuzda ise Orhan Hakalmaz Aşk Şarkı Sözleri ile karşınızdayız melekler...

Yar git aklım alma benden

Derde düşer, yanarım

Düş görüp de hayra yorma

Yar olunmaz yarayım

Ne Leyla var, ne de Mecnun

Ne Aslı kaldı, ne Kerem

Aşk olsun cümle alem

Aşk olsun da yanayım

Çiçek kokusu mudur aşk

Yarın uçup gider mi

Can bedeni terk eder de

Aşk ruhu terk eder mi

Ne Leyla var, ne de Mecnun

Ne Aslı kaldı, ne Kerem

Aşk olsun cümle alem

Aşk olsun da yanayım

Orhan Hakalmaz'dan Aşk Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay şarkı sözleri

Orhan Gencebay şarkı sözleri

orhan gencebay şarkı sözleri Ya Evde Yoksan Aşkınla ne garip hallere düştüm Herşeyim tamamda bir sendin noksan Yağmur yaş demeden yollara düştüm İçim ürperiyor ya evde yoksan Ya yolu kaybettim ya ben kayboldum Ne olur bir yerden karşıma çıksan Tepeden tırnağa sırılsıklam oldum İçim ürperiyor ya evde yoksan Elbisem gündelik pabucum delik Haberin olsa da sobayı yaksan Yağmur...
  2. Bengü aşkım şarkı sözü

Bengü aşkım şarkı sözü

bengü aşkım bengü aşkım şarkısı sözleri şarkı sözleri bengü aşkım şarkı sözü, 2011, sözleri, şarkıları, burada arkadaşlar Bengü'nün "Aşkım" adlı şarkısı, bu yaza damgasını vuracak olan şarkılar arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de Meleklermekani.com olarak, Bengü'nün "Aşkım" şarkısının sözlerini, sizlerle paylaşmak istedik:A Coştuk ancak tutmamız gerekirse Aşk...
  3. Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu aşk aşk aşk şarkı sözü istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini paylaşın ve dinleyin tavsiye ederim :)
  4. Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkısının Sözleri

Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkısının Sözleri

Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkı Sözleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Orhan Hakalmaz Yaşanır mı Hiç şarkısının sözleri konusunun ardından bu kez Orhan Hakalmaz İncitme Gönül Şarkı Sözleri ile karşınızdayız ... Çiçeklerle hoş geçin balı incitme gönül Bir küçük meyve için dalı incitme gönül Mevla verince azma, geri alınca kızma Tüten ocağı...
  5. Orhan Ölmez'den Yazık Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Orhan Ölmez'den Yazık Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Orhan Ölmez Yazık Olsun Orhan Ölmez Yazık Olsun Şarkı Sözü Sevgili melekler, büyük bir hayran kitlesine sahip müzisyen Orhan Ölmez bu sayfamızın konusu. Hayranı melekleimiz ve sayın misafirlerimiz için Orhan Ölmez Yazık Olsun Şarkı Sözü sizlerle paylaşıyoruz.. Yok söyleyemem anlamazsın sözlerimi Nasıl sevdi seni bilemezsin değerimi Gel gül tenine başka bir ten değmeden...

Sayfayı Paylaş