gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Ölmez - İzin Verme

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Ayri dünyalarin Ayri sevdalarin Insanlariydik seninle

Yanlis zamanlarda
    Yanlis sevdalar
    Aci verir sevenlere

Yeteri kadar sürmez bilirim böyle asklar
    Canimi yakar sonra bilirim ayriliklar
    Benim elimden bir sey gelmiyor kalbim aglar
    Bari sen bu sevgiye izin verme

Seni sevmeme izin verme
    Cik yüreğimden
    Beni kendine esir etme
    Cik düsüncemden

Orhan Ölmez - İzin Verme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Ölmez - Özledim

Orhan Ölmez - Özledim

Bilemezsin neler gördüm ne düğümler çözdüm Çok yol aldım senden sonra, neler aştı gönlüm x 2 [Nakarat] x 2 Her şeye çözüm bulsanda, kalbim hala senin sanki Aşkın bende çıkmaz sokak, çözülmeyen düğüm gibi Sesini duymayı özledim, elini tutmayı özledim Yüzünü görmesem bile adımi söylemeni özledim x 2 Bilemezsin neler gördüm ne dağları deldim Çok zor oldu senden sonra, neler aştı kalbim x 2...
  2. Orhan Ölmez - Farkındayım

Orhan Ölmez - Farkındayım

Farkindayim göz göre göre seni nasil üzdügümün Hic deymezken kimlere güzel sözler deyip durmusum Farkindayim elleri bile daha kibar kirdigimin Hic deymezken bes para etmez kaygilarla doluymusum Farkindayim Yasiyorum sanarak inadina kendimi inkar etmis durmusum Biliyorum sanarak inadina kendime yanlis hedefler bulmusum Yasiyorum sanarak inadina kendimi inkar etmis durmusum Biliyorum sanarak...
  3. Orhan Ölmez - Delirdim

Orhan Ölmez - Delirdim

Ask dilinde tek bir hece Gönüldeki bilmece Bilmem ne fayda eder Senin beni sevmene Sen beni sev diye Bilsen neler verirdim Sen beni sev diye Diye diye delirdim
  4. Orhan Ölmez - Bana Bırak

Orhan Ölmez - Bana Bırak

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini Bana birak...
  5. Orhan Ölmez konseri

Orhan Ölmez konseri

Orhan Ölmez konseri, nerededir, tarihi, bilet fiyatları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Gidecek olan meleklere şimdiden iyi eğlenceler. :) Sanatçı: Orhan Ölmez Yer : Andon Pera Ataşehir – Ataşehir Bulvarı 38. Ada Ata 3/1 No:29 (Ataşehir Sineması Yanı) – Ataşehir / İstanbul Tarih: 13 Mayis 2011 Cuma 23:00 Fiyat : Rez: 0 216 580 92 20 – 21 GSM: 0 538...

Sayfayı Paylaş