gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Orhan Ölmez konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Orhan Ölmez konseri, nerededir, tarihi, bilet fiyatları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Gidecek olan meleklere şimdiden iyi eğlenceler. :)

Sanatçı: Orhan Ölmez
    Yer : Andon Pera Ataşehir – Ataşehir Bulvarı 38. Ada Ata 3/1 No:29 (Ataşehir Sineması Yanı) – Ataşehir / İstanbul
    Tarih: 13 Mayis 2011 Cuma 23:00
    Fiyat : Rez: 0 216 580 92 20 – 21 GSM: 0 538 543 47 40

Orhan Ölmez konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Ölmez - İzleri Siliyorum

Orhan Ölmez - İzleri Siliyorum

Giderim buralardan durmak ne care Yüregim sensizligi kabullenmez bi care Gideni unutmayi ummak ne care Sanirim hicbirsey tat vermez bundan böyle Ben seni yar eyledim Ömrüme mal eyledim Yazik yazik kaybettim Sen bana bir cicektin Ben suyu vermeseydim Solup solup gitseydin Hicbirsey eskisi gibi olmaz biliyorum Tanriya tek sabir diliyorm Vazgecmek sevginin belgesi biliyorum Kalbimden izleri...
  2. Orhan Ölmez - İzin Verme

Orhan Ölmez - İzin Verme

Ayri dünyalarin Ayri sevdalarin Insanlariydik seninle Yanlis zamanlarda Yanlis sevdalar Aci verir sevenlere Yeteri kadar sürmez bilirim böyle asklar Canimi yakar sonra bilirim ayriliklar Benim elimden bir sey gelmiyor kalbim aglar Bari sen bu sevgiye izin verme Seni sevmeme izin verme Cik yüreğimden Beni kendine esir etme Cik düsüncemden
  3. Orhan Ölmez - Dön Desem

Orhan Ölmez - Dön Desem

Bu aralar icimde bir yangin var Hemyorgunum biraz da suskun Sabah olmaz gönülde yar sancim var Hem darginim birazda kirgin Neler oldu ruhun duymaz Gözün görse gönlün bilmez Her ayrilik bir baslangic Bu gidis tek sonum olmaz Ama... Dön desem Seviyorum seni dön desem Seni nasil özledim Bir bilsen Zaman olur gözümde yaslar caglar Kah akarlar kah dururlar Bir an olur dilimde sözler aglar Ben...
  4. Orhan Ölmez - Bana Bırak

Orhan Ölmez - Bana Bırak

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini Bana birak...
  5. Orhan Ölmez Konser Tarihleri

Orhan Ölmez Konser Tarihleri

orhan ölmez konserleri orhan ölmez konser konser almanya konserleri 2011 almanya 2011 Orhan Ölmez hayranlarını çok güzel konserler bekliyor.. Orhan Ölmez Ankara da Sanatçı: Orhan Ölmez Yer : Çingene - Cinnah Cad. 29/A - Çankaya / Ankara Tarih: 30 Mayis 2009 Cumartesi 22:00 Fiyat : Rez: 0 312 468 58 93 Konser'e 6 gün kaldı Orhan Ölmez Almanya da Sanatçı: Orhan Ölmez...

Sayfayı Paylaş