gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Ölmez - Özledim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Bilemezsin neler gördüm ne düğümler çözdüm Çok yol aldım senden sonra, neler aştı gönlüm x 2

[Nakarat] x 2
    Her şeye çözüm bulsanda, kalbim hala senin sanki
    Aşkın bende çıkmaz sokak, çözülmeyen düğüm gibi

Sesini duymayı özledim, elini tutmayı özledim
    Yüzünü görmesem bile adımi söylemeni özledim
    x 2

Bilemezsin neler gördüm ne dağları deldim
    Çok zor oldu senden sonra, neler aştı kalbim
    x 2

[Nakarat] x 2

Sesini duymayı özledim, elini tutmayı özledim
    Yüzünü görmesem bile adımı söylemeni özledim
    x 4

Orhan Ölmez - Özledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Ölmez - Yanar Dururum

Orhan Ölmez - Yanar Dururum

Günes agir agir giriyor güne Vurur isiklari yorgun yüzüme Gün gecsede sebebim sen yine Geceyi bagladim gündüze Gün dogsada,Yildizlar solsada Gözümü yumadan ben yine Sevdami anar dururum, kendime yanar dururum, Geceyi sarar dururum yine Dünyaya kizar dururum, kendime sorar dururum, seni hep sever miyim böyle
  2. Orhan Ölmez - İzleri Siliyorum

Orhan Ölmez - İzleri Siliyorum

Giderim buralardan durmak ne care Yüregim sensizligi kabullenmez bi care Gideni unutmayi ummak ne care Sanirim hicbirsey tat vermez bundan böyle Ben seni yar eyledim Ömrüme mal eyledim Yazik yazik kaybettim Sen bana bir cicektin Ben suyu vermeseydim Solup solup gitseydin Hicbirsey eskisi gibi olmaz biliyorum Tanriya tek sabir diliyorm Vazgecmek sevginin belgesi biliyorum Kalbimden izleri...
  3. Orhan Ölmez - İzin Verme

Orhan Ölmez - İzin Verme

Ayri dünyalarin Ayri sevdalarin Insanlariydik seninle Yanlis zamanlarda Yanlis sevdalar Aci verir sevenlere Yeteri kadar sürmez bilirim böyle asklar Canimi yakar sonra bilirim ayriliklar Benim elimden bir sey gelmiyor kalbim aglar Bari sen bu sevgiye izin verme Seni sevmeme izin verme Cik yüreğimden Beni kendine esir etme Cik düsüncemden
  4. Orhan Ölmez - Dön Desem

Orhan Ölmez - Dön Desem

Bu aralar icimde bir yangin var Hemyorgunum biraz da suskun Sabah olmaz gönülde yar sancim var Hem darginim birazda kirgin Neler oldu ruhun duymaz Gözün görse gönlün bilmez Her ayrilik bir baslangic Bu gidis tek sonum olmaz Ama... Dön desem Seviyorum seni dön desem Seni nasil özledim Bir bilsen Zaman olur gözümde yaslar caglar Kah akarlar kah dururlar Bir an olur dilimde sözler aglar Ben...
  5. Orhan Ölmez - Bana Bırak

Orhan Ölmez - Bana Bırak

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini Bana birak...

Sayfayı Paylaş