gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

orhan ölmez- seni seviyorum sözleri burada

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum resimleri seniseviyorum seni seviyorum resmi
    TAM AŞIKLARA GÖRE BİR ŞARKI ORHAN ÖLMEZİN SESİYLE DE HARİKA BİR YORUM SEVEREK DİNLEDİĞİM VE AYRI BİR YERİ OLAN BİR ŞARKIDIR DİNLEMEYEN VARSA MUHAKKAK BİR DİNLESİN DERİM MELEKLERİM....

Seni seviyorum biliyormusun
    Seni seviyorum görüyormusun
    Gönlümün umudusun
    Umudumun onurusun

Günler boyu
    Geceler boyu
    Senle olsam bir ömür boyu
    Seni istiyorum diliyorum
    Ben seni seviyorum

Yüregimde sakli kudretimle
    Hem ömürde hem ölümde
    Ben seni seviyorum

Sen sevsende sevmesende
    Gönlüme gelmesende
    Ben seni seviyorum

Son düzenleme: 27 Ocak 2011
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende kendi aşkıma yazdım çok güzel oldu

orhan ölmez- seni seviyorum sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Ölmez - İzin Verme

Orhan Ölmez - İzin Verme

Ayri dünyalarin Ayri sevdalarin Insanlariydik seninle Yanlis zamanlarda Yanlis sevdalar Aci verir sevenlere Yeteri kadar sürmez bilirim böyle asklar Canimi yakar sonra bilirim ayriliklar Benim elimden bir sey gelmiyor kalbim aglar Bari sen bu sevgiye izin verme Seni sevmeme izin verme Cik yüreğimden Beni kendine esir etme Cik düsüncemden
  2. Orhan Ölmez - Bana Bırak

Orhan Ölmez - Bana Bırak

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini Bana birak...
  3. En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri

En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri

En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri lazım bana mümkünse siz de En Etkileyici Seni Seviyorum Sözleri yazarsanız çok sevinirim.
  4. Orhan Ölmez Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi Burada

Orhan Ölmez Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi Burada

orhan ölmez kimdir orhan ölmez hayatı Sevgili melekler, Su Misali başta olmak üzere pek çok sevilen şarkıya imzasını atan ve büyük bir hayran kitklesine sahip olan Orhan Ölmez hayatı hakkında sizlerle elimizde ki bilgileri paylaşmak istiyoruz... 1 Mayıs1978 Antalya Manavgat’ta doğdu. Baba tarafından Sivas Divriği Anne Manisa Turgutlu lu İzmir’de 15 yılı geçti...

Sayfayı Paylaş