gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Ölmez - Yanar Dururum

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Günes agir agir giriyor güne Vurur isiklari yorgun yüzüme
    Gün gecsede sebebim sen yine
    Geceyi bagladim gündüze
    Gün dogsada,Yildizlar solsada
    Gözümü yumadan ben yine

Sevdami anar dururum, kendime yanar dururum,
    Geceyi sarar dururum yine
    Dünyaya kizar dururum, kendime sorar dururum,
    seni hep sever miyim böyle

Orhan Ölmez - Yanar Dururum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Ölmez - İzin Verme

Orhan Ölmez - İzin Verme

Ayri dünyalarin Ayri sevdalarin Insanlariydik seninle Yanlis zamanlarda Yanlis sevdalar Aci verir sevenlere Yeteri kadar sürmez bilirim böyle asklar Canimi yakar sonra bilirim ayriliklar Benim elimden bir sey gelmiyor kalbim aglar Bari sen bu sevgiye izin verme Seni sevmeme izin verme Cik yüreğimden Beni kendine esir etme Cik düsüncemden
  2. Orhan Ölmez - Doyamadık Aşka

Orhan Ölmez - Doyamadık Aşka

Zor degildi gitmek Zor olan kalip sevmek Bize düsen sadece Kolay pes etmemek Kalp kolay kirilir Kolaydir incitmek Bize düsen sadece Birazcik Emek Kimbilir nerdesin Ne hallerde kimlerlesin Yazik ettik askimiza Gurur dedik adina Sevdaya dokunmasin Dillerimiz dügümlensin Yetmedimi hatamiza Cektigimiz bu ceza Doyamadik aska yar ikimizde Yarim kaldi sevda icimizde Simdi sen nerdesin ben...
  3. Orhan Ölmez - Bana Bırak

Orhan Ölmez - Bana Bırak

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini Bana birak...
  4. Orhan Ölmez - Damla Damla

Orhan Ölmez - Damla Damla

damla damla aksam sana doldurur musun kalbini benimle? yoksa sende tasiyamazda dökermisin beni yerlere? yagmur olsam yagsam sana islatirmisin kendini benimle? yoksa sende dayanamazda kacar misin en kuytu yerlere? yada bir gün düssem kalsam yasamaktan bir an yorulsam en karmasik hallerimde kalirmisin benimle birlikte? yoksa sende dayanamazda kacar misin bambaska ellere? iyi günümde kötü...
  5. Orhan Ölmez Konser Tarihleri

Orhan Ölmez Konser Tarihleri

orhan ölmez konserleri orhan ölmez konser konser almanya konserleri 2011 almanya 2011 Orhan Ölmez hayranlarını çok güzel konserler bekliyor.. Orhan Ölmez Ankara da Sanatçı: Orhan Ölmez Yer : Çingene - Cinnah Cad. 29/A - Çankaya / Ankara Tarih: 30 Mayis 2009 Cumartesi 22:00 Fiyat : Rez: 0 312 468 58 93 Konser'e 6 gün kaldı Orhan Ölmez Almanya da Sanatçı: Orhan Ölmez...

Sayfayı Paylaş