gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Orhan Ölmez'den Yazık Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Orhan Ölmez Yazık Olsun

Orhan Ölmez Yazık Olsun Şarkı Sözü

Sevgili melekler, büyük bir hayran kitlesine sahip müzisyen Orhan Ölmez bu sayfamızın konusu. Hayranı melekleimiz ve sayın misafirlerimiz için Orhan Ölmez Yazık Olsun Şarkı Sözü sizlerle paylaşıyoruz..

Yok söyleyemem anlamazsın sözlerimi
    Nasıl sevdi seni bilemezsin değerimi
    Gel gül tenine başka bir ten değmeden
    Gel saflığını başka ellerde kaybetmeden
    Yazık yoksun yanımda yandın durdun
    Uğrunda anladım bende sonunda
    İnsan büyüyor acıyla
    İnsan büyüyor acıyla
    Gel gül tenine başka bir ten değmeden
    Gel saflığını başka ellerde kaybetmeden
    İnsan büyüyor acıyla
    İnsan büyüyor acıyla
    İnsan büyüyor acıyla
    İnsan büyüyor acıyla

Orhan Ölmez'den Yazık Olsun Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay şarkı sözleri

Orhan Gencebay şarkı sözleri

orhan gencebay şarkı sözleri Ya Evde Yoksan Aşkınla ne garip hallere düştüm Herşeyim tamamda bir sendin noksan Yağmur yaş demeden yollara düştüm İçim ürperiyor ya evde yoksan Ya yolu kaybettim ya ben kayboldum Ne olur bir yerden karşıma çıksan Tepeden tırnağa sırılsıklam oldum İçim ürperiyor ya evde yoksan Elbisem gündelik pabucum delik Haberin olsa da sobayı yaksan Yağmur...
  2. Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkısı Sözü Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçen sene Altın Kelebek Ödüllerinde bir sahne şovu (!) yaparak uzun süre kendinden söz ettiren Tuğba Ekinci Dert Olsun şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Ben seni sevdim sanki ilk kez gibi Bu ömrü yoluna serdim Sen gözler fel fecir gezerken Ben akşamı sabah ettim Diyosun ki aklım karıştı Geçici...
  3. Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü istiyorum

Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü istiyorum

Selam kızlar ben sizden mümkünse Levent Dörter Yazık Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum ve şimdiden sizlere Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.
  4. İşte Meleklerim Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri....

İşte Meleklerim Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri....

Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri Levent Dörter Yazık Şarkısı İşte istenilen Levent Dörter Yazık şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyorum....İşte hayatını merak eden melekler Levent Dörter kimdir.... Levent Dörter Yazık Şarkı Sözleri Aşk denince en önde fedailer gibi Kapandım üstüne sana zarar gelmesin Sense bir yalandan ibaretmişiz gibi Nasıl sildin attın bizi bi söyler misin...
  5. Orhan Hakalmaz'dan Aşk Şarkısının Sözleri

Orhan Hakalmaz'dan Aşk Şarkısının Sözleri

Orhan Hakalmaz Aşk Şarkı Sözleri Orhan Hakalmaz Aşk Sözleri Kendine has üslubu ve yumuşak sesiyle büyük bir hayran kitlesine hitap eden Orhan Hakalmaz'ın Bizim Elde Bahar Geldi şarkı sözlerini az önce sizlerle paylaştık. Bu konumuzda ise Orhan Hakalmaz Aşk Şarkı Sözleri ile karşınızdayız melekler... Yar git aklım alma benden Derde düşer, yanarım Düş görüp de hayra yorma Yar...

Sayfayı Paylaş