gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

orhan veli kanık anlatamıyorum şiiri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

orhan veli kanık anlatamıyorum şiirini paylaşırmısınız lütfen aahh ne şiirdi o aaaaaah :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,forumumuza hoşgeldiniz..İstediğiniz şiir aşağıda;

ANLATAMIYORUM

Ağlasam sesimi duyar mısınız,
    Mısralarımda;
    Dokunabilir misiniz,
    Gözyaşlarıma, ellerinizle?
    Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
    Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
    Bu derde düşmeden önce.
    Bir yer var, biliyorum;
    Her şeyi söylemek mümkün;
    Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
    Anlatamıyorum.

Orhan Veli Kanık

orhan veli kanık anlatamıyorum şiiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Seyfi Orhon'dan Atatürk Şiirleri

Orhan Seyfi Orhon'dan Atatürk Şiirleri

orhon seyfi orhon gidiyor şiiri orhan seyfi atatürk şiiri orhan atatürk şiirleri gidiyor GİDİYOR Gidiyor, rastgelemez bir daha tarih eşine, Gidiyor, on yedi milyon kişi takmış peşine. Gidiyor, sonsuz olan kudreti sığmaz akla, Gidiyor, göğsünü çepeçevre saran bayrakla. Gidiyor, izleri üstün birikmiş yaşlar, Gidiyor, yerde kılıçlarla eğilmiş başlar. Gidiyor, harbin o en korkulu...
  2. Veli

Veli

Bakınız; Evliya.Rüyada bir veli ile karsilasip onunla konustugunuzu görmek, din bakimindan aydinlanmaya ihtiyaciniz bulunduguna delalet eder.
  3. Müslüm Gürses - Anlatamıyorum

Müslüm Gürses - Anlatamıyorum

Anlatsam Sesimi Duyarmısınız Mısralarımda Dokuna Bilirmisiniz Gözyaşlarıma Ellerinizle Bilmezdim Şarkıların Bu Kadar Güzel Kelimelerin Yetersiz Olduğunu Bu Derde Düşmeden Önce Bir Yer Var Biliyorum Herşey Söylemek Mümkün Epeyce Yaklaşmışım Duyuyorum Anlatamıyorum __________________
  4. orhan velinin anlatamıyorum şiirinde yaygın olarak yer alan zihniyet nedir

orhan velinin anlatamıyorum şiirinde yaygın olarak yer alan zihniyet nedir

Orhan velinin anlatamıyorum isimli şiirini bilmiyorum biliyormusunuz kızlar. Bu şiirde yaygın olarak yer alan zihniyetin ne olduğunu araştırıyorum bilgisi olan var mı ?
  5. Orhan Veli'nin sır gibi saklanan şiiri "ÖLÜMÜM"

Orhan Veli'nin sır gibi saklanan şiiri "ÖLÜMÜM"

orhan veli ölümüm şiiri,orhan velinin yayınlanmayan şiiri ölümüm,orhan velinin yasak şiiri ölümüm ÖLÜMÜM O sabah alnımda iki ter damlası konuşacak Yorgun olarak öldüğüme dair Benim Yeni Sabah'ı bir başkasına verecek gazeteci Yusuf İskele kahvesinde çayım soğuyacak İlk vapur yolcuları arasında olmadığımın farkında bile olmıyacaklar Lâz müezzin hakkımda salâ verecek İmam bildiğini...

Sayfayı Paylaş