oriflame üye olun hem kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alın hemde işinizi kurun.

myjoy

Yeni Üye
Üye
oriflame üye olun hem kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alın hemde işinizi kurun.
oriflame üyelik oriflame üyelik bilgileri şifre alma şifremi unuttum danışman hediyeleri
Hem kendi ürünlerinizi %30 indirimli almak hemde bir çok hediye kazanmak istemezmisiniz. Ayrıca ekibinizi kurun kazancınıza kazanç hediyelerinize hediye katlayın detaylı bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.bana özelden ulaşın...bu aya özel üyelik ücreti sembolik bir fiyat,sadece 1 tl....
Oriflame Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?
*Kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimle alabilirsiniz.Yaptığınız satışlardan %30 kar elde edersiniz.
*Oriflame'ın Danışmanlarına özel indirim ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz.Örneğin; zaman zaman danışmanlara hediye ürünler gönderilmektedir.Size verilmiş olan bu ürünü isterseniz kullanabilir,isterseniz satabilirsiniz.Ayrıca gönderilecek ürünlerde fiyat sınırı yoktur pahalı ve popüler olan ürünleri de hediye olarak alabilirsiniz.
*Oriflame kozmetikte kendi işinizi kurar; kariyer sahibi olur, gelir olarak en az 1000YTL artan performansınızla doğru orantılı olarak 3500 YTL ye kadar kazanç sağlayabilir, dolar ödülü, altın ödülü, onurasyon balosuna davet, yurtiçi seyahati, yurtdışı seyahati, araba ödülü, hissedarı olabilirsiniz.
*Sosyalleşir ve güzelleşirsiniz.

Arkadaşlar ek iş isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.Denemeye değer kaybedeceğiniz hiç bir şey yok.Bana ulaşıp üyelik başvurusu yapın adresinize katolok yollayalım.BİR KERE OLSUN DENEMEYE DEĞER.ÜYE OLUNCA HER AY SİPARİŞ VERMEK GİBİ BİR ZORUNLULUK YOK.İSTEDİĞİNİZDE ÜYELİK İPTALİDE YAPABİLİYORSUNUZ.AMA BU AİLENİN MENSUBU OLUNCA KOPABİLECEĞİNİZİ SANMIYORUM HAYDİ MESAJLARINIZI BEKLİYORUM....

Üstelik bu ay başlangıç yapıp 100 puanlık satış yapan üyelere beğenerek kullanabileceğiniz makyaj paleti hediye...

ee hadi arkadaşlar kimsenin ilgisini çekmedi mi...kaybedeceğiniz riske gireceğiniz bir durum yok kesinlikle ortada.denemeye değer...

ORIFLAME ÜYELİK ÜCRETİ 1 TL !!
HEM GÜZELLİK HEM KARİYER FIRSATI SİZİ BEKLİYOR!
61 ÜLKEDE FAALİYET GÖSTEREN 50 YILLIK ULUSLARARASI DOĞAL İSVEÇ KOZMETİĞİ FİRMASI ORİFLAME 900 ÜRÜN ÇEŞİDİ,
UYGUN FİYAT AVANTAJI VE %30 KAR MARJI İLE YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR. PROFESYONEL BİR EKİBİN PARÇASI OLMAK,
HEM HARİKA GÖRÜNMEK HEM DE PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ BANA ULAŞIP KAZANÇ İMKANLARIMIZI ÖĞRENMEYE
SİZLERİ DAVET EDİYORUM. KAYBEDECEK HİÇ BİR ŞEYİNİZ YOK BELKİ DE KAZANACAK ÇOK ŞEYİNİZ VAR !!
30 TEMMUZ TARİHİNE KADAR ÜYELİK ÜCRETİ 1 TL VE ÇOK GÜZEL AVANTAJLI YENİ KAYIT HEDİYELERİ VAR !! KAÇIRMAYIN!!
(bana ulaşmanız için e-mail adresim: gyuksel@msn.com)

Geri