oriflame üye olun hem kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alın hemde işinizi kurun.

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında myjoy tarafından paylaşıldı.

1. myjoy

myjoy Yeni Üye

oriflame üyelik oriflame üyelik bilgileri şifre alma şifremi unuttum danışman hediyeleri Hem kendi ürünlerinizi %30 indirimli almak hemde bir çok hediye kazanmak istemezmisiniz. Ayrıca ekibinizi kurun kazancınıza kazanç hediyelerinize hediye katlayın detaylı bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.bana özelden ulaşın...bu aya özel üyelik ücreti sembolik bir fiyat,sadece 1 tl....
    Oriflame Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?
    *Kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimle alabilirsiniz.Yaptığınız satışlardan %30 kar elde edersiniz.
    *Oriflame'ın Danışmanlarına özel indirim ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz.Örneğin; zaman zaman danışmanlara hediye ürünler gönderilmektedir.Size verilmiş olan bu ürünü isterseniz kullanabilir,isterseniz satabilirsiniz.Ayrıca gönderilecek ürünlerde fiyat sınırı yoktur pahalı ve popüler olan ürünleri de hediye olarak alabilirsiniz.
    *Oriflame kozmetikte kendi işinizi kurar; kariyer sahibi olur, gelir olarak en az 1000YTL artan performansınızla doğru orantılı olarak 3500 YTL ye kadar kazanç sağlayabilir, dolar ödülü, altın ödülü, onurasyon balosuna davet, yurtiçi seyahati, yurtdışı seyahati, araba ödülü, hissedarı olabilirsiniz.
    *Sosyalleşir ve güzelleşirsiniz.

2. myjoy

myjoy Yeni Üye

Arkadaşlar ek iş isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.Denemeye değer kaybedeceğiniz hiç bir şey yok.Bana ulaşıp üyelik başvurusu yapın adresinize katolok yollayalım.BİR KERE OLSUN DENEMEYE DEĞER.ÜYE OLUNCA HER AY SİPARİŞ VERMEK GİBİ BİR ZORUNLULUK YOK.İSTEDİĞİNİZDE ÜYELİK İPTALİDE YAPABİLİYORSUNUZ.AMA BU AİLENİN MENSUBU OLUNCA KOPABİLECEĞİNİZİ SANMIYORUM HAYDİ MESAJLARINIZI BEKLİYORUM....

3. myjoy

myjoy Yeni Üye

Üstelik bu ay başlangıç yapıp 100 puanlık satış yapan üyelere beğenerek kullanabileceğiniz makyaj paleti hediye...

4. myjoy

myjoy Yeni Üye

ee hadi arkadaşlar kimsenin ilgisini çekmedi mi...kaybedeceğiniz riske gireceğiniz bir durum yok kesinlikle ortada.denemeye değer...

5. glsmyuksel

glsmyuksel Yeni Üye

ORIFLAME ÜYELİK ÜCRETİ 1 TL !!
    HEM GÜZELLİK HEM KARİYER FIRSATI SİZİ BEKLİYOR!
    61 ÜLKEDE FAALİYET GÖSTEREN 50 YILLIK ULUSLARARASI DOĞAL İSVEÇ KOZMETİĞİ FİRMASI ORİFLAME 900 ÜRÜN ÇEŞİDİ,
    UYGUN FİYAT AVANTAJI VE %30 KAR MARJI İLE YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR. PROFESYONEL BİR EKİBİN PARÇASI OLMAK,
    HEM HARİKA GÖRÜNMEK HEM DE PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ BANA ULAŞIP KAZANÇ İMKANLARIMIZI ÖĞRENMEYE
    SİZLERİ DAVET EDİYORUM. KAYBEDECEK HİÇ BİR ŞEYİNİZ YOK BELKİ DE KAZANACAK ÇOK ŞEYİNİZ VAR !!
    30 TEMMUZ TARİHİNE KADAR ÜYELİK ÜCRETİ 1 TL VE ÇOK GÜZEL AVANTAJLI YENİ KAYIT HEDİYELERİ VAR !! KAÇIRMAYIN!!
    (bana ulaşmanız için e-mail adresim: gyuksel@msn.com)

oriflame üye olun hem kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alın hemde işinizi kurun. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kendi İşinizi Kurmak

KENDİ İŞİNİZİ KURMAK İÇİN ADIMLAR... Kendi İşinizi Nasıl Kurarsınız? Büyük paralar kazanma hayalinize adım adım yaklaşmak için aşağıdaki önerilere kulak verin. 1) Kararlı Davranın. Bir işe girmeden önce nasıl bir iş yapacağınıza karar verin. Bunun anlamı şu: Nasıl bir marka üreteceğinize karar verin, markanızın servis olanaklarını sağlayın, satış yetkinizi çoğaltın. En iyisini...
  2. hem renkli, hem şık, hemde sportif çantalar

sportif çantalar birbirinden sportif,şık ve renk renk bu çantalara bayılacaksınız.Buyrun yakından bakın;
  3. Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

iyi bir eş olmak iyi bir eş olmak için arkadaş olma sitesi Çoğumuz mutlu bir yuva kurmak düşüncesiyle evliliğe adım atarız ama bazen umduğumuzu ve hayallerimizde yaşattığımız evliliği bulamayız ama şu bir gerçekki mutlu olmak bizim elimizde ve beynimizde biter biraz anlayış hoşgörü en önemlisi ise saygı ve sevgidir.Evlilikte mutlu olmak için eşinize hem bir eş hemde arkadaş olun......
  4. kendi kuaförünüz olun

perma nasıl bozulur Bazı kadınlar vardır kuaförden çıkmış sanırsınız.Ama kendi yapmıştır saçlarını...Biraz çabayla biz de o kadınlardan olabiliriz...Neden olmasın:laugh: Boya zamanı gelmiş saç diplerini maskarayla boyayarak, uzamış kakülleri zigzaglar halinde kendiniz keserek ya da yoğunlaşan kırıkları spreyleyip içe kıvırarak saçlarınızı kamufle edebilirsiniz. Günümüzün geniş saç...
  5. kendi makyaj ürünlerini %30 indirimli almak istemezmisiniz ?

Hem kendi ürünlerinizi %30 indirimli almak hemde bir çok hediye kazanmak istemezmisiniz. Ayrıca ekibinizi kurun kazancınıza kazanç hediyelerinize hediye katlayın detaylı bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.:a026:

Sayfayı Paylaş