gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Origami aydınlatmaya ilham olursa

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Origami avize Aydınlatma modelleri

Origami kağıt katlama sanatı artık hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkıyor. Aydınlatmalarımı beğenmek için haftalarca dolaştık eşimle. Bu tasaımcılarda kağıtları katlayarak aydınlatma yapmışlar. Bu origami aydınlatma modellerini hemencik beğendim. Işığıda fazla engellemezler sanıyorum:)

Origami aydınlatmaya ilham olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çilek dekorasyonda ilham olursa

çilek dekorasyonda ilham olursa

Çilekli mama önlüğü çilekli tırnak deseni Yaz meyvelerini o kadar çok özledim ki.. Kışın alternatif o kadar az ki dön dolaş aynı meyveleri yiyoruz. Gerçi artık meyvelerin mevsimi kalmadı ama biz eşimle sağlığımıza düşkün olduğumuzdan mevsim meyveleri dışında meyve almıyoruz. En favori meyvem ise çilek. Bakın çilekle neler tasarlamışlar meleklerim. İşte buna bayıldım. Çilek desenli mutfak...
  2. Balondan aydınlatma olur mu?

Balondan aydınlatma olur mu?

El yapımı aydınlatma Aydınlatma modelleri Balon ve dantelleri kullanarak dantel aydınlatma yapmışlar. Çok modern iç mekan aydınlatma örneği olmuş bence. Görsellik çok güzel ama ısınınca o balon patlar o zaman o aydınatma ne olacak. Yinede görselliği beğendiğimden sizinle paylaşmak istedim. Beyaz ya da şeffaf bir balonu şişiriyoruz. Dantellerimizi tutkalla balonun üzerine yapıştıyoruz. Bence...
  3. Merdiven dekorasyona ilham olursa

Merdiven dekorasyona ilham olursa

Merdivenden duvar rafı Dekorasyonda merdiven Dekorasyon ilgi alanımdan biri. Çünkü sınır tanımıyor. Herşeyi bir dekorasyon objesine çevirmek mümkün. İşte merdivenleride dekorasyonda kullanmışlar. Bence çok güzel olmuş. Özellikle yatay çevirip duvara asmışlar ya, o tam bir raf olmuş süper olmuş. Yatay mı giyinsek dikey mi sorusndan sonra merdiveni de yatay mı kullansak dik mi:) Saksıları...
  4. Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Aydınlatma modelleri Dantellerden aydınlatma modelleri Eğer sizinde benim gibi bazanın altında bir dünya danteliniz varsa değerlendirmenin tam vaktidir meleklerim. Bu aydınlatma modelelrini çok beğendim. Bizde elimizdeki dantelelrden aydınlatma modeli yapabiliriz. AYdınlatma modelleri için güzel bir örnek olmuş.
  5. Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Kuş kafesi değerlendirme Kuş kafesi aydınlatma modeli Kafes kuşu bakıyorsanız ve kuşunuz bir şekilde artık sizle değilse ve kafesiniz boşsa bu kafesi değerlendirebilrisiniz meleklerim. İster hityiacı olana verin isterseniz kuş kafesi aydınlatma modelini sizde evinizde uygulayın.

Sayfayı Paylaş